Marka rozpoczyna 3. edycję bezpłatnych warsztatów mody Mango Shopping Night z udziałem stylistki Glamour, wizażystów i fryzjera.

Reklama

Hiszpańska sieciówka zdobyła już sobie sympatię klientów – za sprawą ciekawych kolekcji i kampanii z udziałem Penelope Cruz czy Scarlett Johannson. Co pewien czas marka organizuje w swoich sklepach imprezy z udziałem ekspertów stylu. Kolejną taką okazją jest majówka z Mango.

POD OKIEM STYLISTY

Podczas indywidualnych spotkań każda klientka Mango pod okiem stylisty z magazynu „Glamour” będzie mogła dowiedzieć się co powinnyśmy nosić tej wiosny i lata, zrobić zakupy ale też w zależności od potrzeb odmienić lub odkryć na nowo własny styl. Obecni w sklepach marki wizażyści wykonają makijaże, a także zdradzą kilka trików, które pomogą zapewnić świetny wygląd o każdej porze dnia. Ale to nie koniec atrakcji…

Od samego początku wydarzenia będzie obowiązywała 30 proc. zniżka na ubrania i akcesoria dostępne w sklepie Mango. Dla klientek, które w godzinach eventu zrobią zakupy a nie będą miały czasu skorzystać z porad ekspertów obecnych tego dnia w sklepie, przygotowano torby Mango, dodatek do stroju na wiosenne lub letnie wypady za miasto. Na ochłodę przygotowano wodę Perrier.

Terminy warsztatów mody Mango:
20 maja, godz. 17-20.00 – Poznań Plaza/Poznań
21 maja, godz. 17-20.00 – Pasaż Grunwaldzki/Wrocław