Przyjdź 20 października, w godzinach 15.00-20.00 do swojego ulubionego salonu MANGO i wygraj dla siebie oraz przyjaciółki wizytę w Mango Design Center w Barcelonie

Reklama

Happy Shopping By Mango to 5 godzin, w trakcie których marka przygotowała dla swoich klientek mnóstwo niespodzianek - 30 procentową zniżkę na najnowsze modele i dodatki z kolekcji jesień-zima 2011, porady wizażystek Sephora (w wybranych salonach MANGO) oraz supermodny upominek (w tym sezonie będzie to torba z zabawnym nadrukiem). Ale to nie koniec atrakcji... Każda klientka, która zajrzy tego dnia do sklepu MANGO będzie mogła wziąć udział w wielkim konkursie MANGO i ubiegać się o nagrodę główną – weekend w Barcelonie połączony z wizytą w MANGO Design Center lub nagrody dodatkowe ufundowane przez MANGO – vouchery zakupowe. Mechanika konkursu jest prosta. Każda chętna ma za zadanie zrobić zdjęcie swojej stylizacji na tle fotograficznej ścianki z napisem MANGO, a następnie otworzyć nią bloga i prowadzić go przez co najmniej 2 tygodnie na portalu groszki.pl. Jury Mango wybierze najciekawsze blogi, a ich autorki nagrodzi. Regulamin konkursu będzie dostępny na stronie www.mango.com/shoppingday i groszki.pl od dnia rozpoczęcia akcji.

Ponadto, w jednym z salonów MANGO porad na temat trendów będzie udzielała blogerka wyłoniona w specjalnym konkursie. Dzięki niej klientki dowiedzą się co powinnyśmy nosić w sezonie jesień-zima 2011, zrobią zakupy oraz w zależności od chęci i potrzeb odmienią na swój styl.

Shoppingowe emocje Klientek Mango będzie wspomagać producent wody Perrier

Lista sklepów, w których odbędzie się HAPPY SHOPPING BY MANGO:


Białystok, Galeria Biała
Bielsko-Biała, Galeria Sfera
Bydgoszcz, Focus
Częstochowa, Galeria Jurajska
Gdańsk, Galeria Bałtycka
Gdynia, Klif
Kielce, Galeria ECHO
Kraków, Bonarka
Kraków, Galeria Krakowska
Kraków, Galeria Kazimierz
Lublin, Plaza
Łódź, Manufaktura
Łódź, Port
Płock, Mazovia
Poznań, ul. Półwiejska 17
Poznań, Plaza
Rzeszów, Millenium Hall
Szczecin, Centrum Galaxy
Szczecin, Kaskada
Tarnów, Gemini Jasna Park
Warszawa, Arkadia
Warszawa, Galeria Mokotów
Warszawa, Reduta
Warszawa, Sadyba Best Mall
Warszawa, Wola Park
Warszawa, Złote Tarasy
Wałbrzych, Victoria
Wrocław, Galeria Dominikańska
Wrocław, Pasaż Grunwaldzki