Nie ma dla projektanta lepszej promocji, niż ta na czerwonym dywanie, na ciałach największych gwiazd. Znanej polskiej designerce, Ewie Minge, udało się zyskać fankę wśród światowej czołówce. Minge ma zostać projektantką brytyjskiej gwiazdy Cheryl Cole.

Reklama

Cole zachwyciła się kreacjami projektu Polki. Najpierw rozważała zakup najwyżej kilku strojów, ostatecznie zdecydowała się na regularne występowanie w ubraniach z metką Minge.


Cheryl Cole została naszą klientką i Ewa Minge– potwierdza Ewa Piotrowska, rzeczniczka projektantki. Jak opowiada Piotrowska, brytyjską wokalistkę urzekły ostatnie kolekcje Polki. - Cheryl zakochała się w Paryskiej kolekcji Ewy Minge. Jak nas znalazła - w ciągu ostatniego roku na całym świecie ukazało się 780 publikacji na temat kolekcji marki Eva Minge - styczniowej i lipcowej z Paryskiego Tygodnia Mody Haute Couture oraz po wrześniowym pokazie w Nowym Jorku. Cheryl zobaczyła kolekcje w prasie, między innymi w Wall Street Journal – dodaje rzeczniczka.

Wysłane do gwiazdy na jej prośbę kreacje spodobały się do tego stopnia, że Cole ostatecznie zdecydowała się zostać stałą klientką Ewy Minge. Teraz Polka będzie będzie projektować kolekcje specjalnie dla Cole.