Anna Mucha i jej sukienka-niewidka

| Aktualizacja:

Jak wydać upałowi wojnę? Odsłaniając jak najwięcej! Tej zasadzie postanowiła hołdować Anna Mucha. Aktorka ubrała się w sukienkę tak krótką, że jakby jej nie było.

wróć do artykułu
  • ~słomiany
    (2010-07-15 06:49)
    gdzie poszła?
  • ~wojtek
    (2010-07-16 21:18)
    widać majtek też nie włożyła a nóżki jak u kaczuszki ale grzeje wygląda jak strażniczka lasu
  • ~gość
    (2015-10-03 06:07)
    ale przecudna pupka...
  • ~gość
    (2015-12-24 08:34)
    chcę wylizać tą pupeczkę
  • ~insomnia
    (2010-12-11 10:31)
    Seksi jest, więc spokojnie może przechadzać się nago ;-)
  • ~arabella
    (2010-07-26 15:57)
    Mimo wielokrotnych oświadczeń polskiej prokuratury wojskowej ,że nie wyklucza ona żadnej z czterech hipotez śledztwa, polski rząd na czele z premierem Donaldem Tuskiem, platformersi, SLD, niektórzy politycy z PSL, media i wszyscy polityczni przeciwnicy PiS usiłujący w jakikolwiek sposób zaistnieć w mediach już od dnia katastrofy rozgłaszają za przykładem Rosjan winę pilotów i innych ofiar katastrofy ! Donald Tusk, RZĄD I MEDIA, OD DNIA KATASTROFY, ZA PRZYKŁADEM ROSJAN STALE DEZINFORMUJĄ OPINIĘ PUBLICZNĄ ! UKRYWAJA FAKT, ŻE DAWNIEJ GDY DOWÓDCY 36 SPEC. PUŁKU MIELI LICENCJE NA LATANIE TU-154, GDY LECIAŁ PREZYDENT LUB PREMIER SAMOLOT PILOTOWAŁ D-CA PUŁKU LUB JEGO Z-CA ALBO KTÓRYŚ Z NICH SIEDZIAŁ NA DODATKOWYM FOTELU W KOKPICIE.Rozpowszechniane w mediach opowieści o wielkim stressie pilotów to bzdura; kłamstwo obliczone na zafałszowanie prawdy i oddalenie podejrzeń o karygodne zaniedbania, nieprawidłowości, ignorancję, bałagan, arogancję i lekceważenie obowiązków, ZGŁASZANE PRZEZ PŁK.E.KLICHA. Nawet rosyjskie stenogramy potwierdzają, że piloci nie wykazywali żadnego stressu, do końca niemal żartowali ... Rząd zrzuca odpowiedzialność za katastrofę smoleńską na tragicznie zmarłych w katastrofie pilotów i śp.prezydenta ! A przecież zaproszeni przez prezydenta oficjele mieli uświetnić uroczystość aby tym większy hołd i cześć oddać polskim bohaterom pomordowanym przez sowietów w Katyniu! Prezydent jest głową państwa i to premier mógł zrezygnować z udziału w uroczystościach jeżeli nie chciał być tam razem z prezydentem a nie na odwrót ! Polskie wojsko to nie wojsko austriackie, carskie, sowieckie czy rosyjskie gdzie posłuch wymusza sie pałką lub nachają! W polskim wojsku d-ca choćby w randze generała traktuje swoich oficerów bardzo przyjażnie i zawsze czuje się za nich odpowiedzialny.Jeżeli gen.Błasik był do końca w kokpicie samolotu to może zaprosili go tam piloci, bo w tak ważnej misji chciał być razem z nimi!
    I nie ma tu co słuchać pseudo "specjalistów" o procedurch i zasadach, zamkniętych drzwiach itd. w lotnictwie cywilnym bo to całkiem inna bajka! W 36 spec. pułku dobre czy złe utrwaliły się przecież; przestrzegane i stosowane były całkiem inne zasady i zwyczaje ! Teraz na siłę wysuwa się jakieś wydumane, dawno w 36 spec.pułku zarzucone procedury, zasady i zwyczaje! Dezinformując, zafałszowuje się fakty aby dopasować odpowiadającą rządowi legendę o winie pilotów, stressie i naciskach!

    Być może polska prokuratura robi co może ale dotychczas nie ma żadnego politycznego wsparcia od premiera i rządu polskiego.ZARAZ PO KATASTROFIE PREZYDENT MIEDWIEDIEW ZAPEWNIŁ, ŻE POLSCY PROKURATORZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ŚLEDZTWIE NA RÓWNYCH PRAWACH!!! RZĄD POLSKI Z PREMIEREM TUSKIEM DOPROWADZIŁ DO TEGO, ŻE W ROSJI NIE MA ŻADNEGO POLSKIEGO PROKURATORA! MIMO OBIETNIC PREZYDENTA MIEDWIEDIEWA I PUTINOWSKIEGO POKLEPYWANIA JAKIM SZCZYCI SIĘ POLSKI PREMIER DONALD TUSK RZĄD POLSKI NIE POTRAFIŁ DOPROWADZIĆ ANI DO ZWROTU POLSCE SZCZĄTKÓW SAMOLOTU ANI CZARNYCH SKRZYNEK ANI ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH DOWODÓW. ROSYJSKA KOMISJA MAK, KTÓRA BADA PRZYCZYNY KATASTROFY JEST ZAINTERESOWANA UKRYCIEM EWENTUALNEJ AWARII CZY NIEPRAWIDŁOWOŚI DZIAŁANIA PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ NADZOROWAŁA MODERNIZACJĘ SAMOLOTU W ROSJI. NIE WIADOMO NAWET CZY ROSYJSCY KONTROLERZY BYLI TRZEŻWI! NIE WIADOMO CZY PRZEPROWADZONO SEKCJE WSZYSTKICH ZWŁOK, PRZY SEKCJACH NIE BYŁO ANI POLSKICH PATOMORFOLOGÓW ANI PROKURATORÓW, NIE WIADOMO NAWET CZY W TRUMNACH SĄ WŁAŚCIWE ZWŁOKI, POLSCY PILOCI Z JAKA-40 TWIERDZĄ, ŻE ROSYJSKIE STENOGRAMY SĄ FAŁSZYWE! RZĄD ODMÓWIŁ POMOCY W BADANIU I ŚLEDZTWIE ZE STRONY MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI LOTNICZYCH I NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW, PREMIER DONALD TUSK NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ I OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM ZDYMISJONOWAŁ PŁK.EDMUNDA KLICHA A MIANOWAŁ PRZEWODNICZĄCYM MINISTRA MILLERA, NADTO STWIERDZIŁ, ŻE WSZYSTKIE UZGODNIENIA Z ROSJANAMI ODBYWAJĄ SIĘ NA WYSOKIM SZCZEBLU RZĄDOWYM I NA SZCZEBLU PREMIERÓW A WIĘC WZIĄŁ I WSZELKIE DECYZJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA SIEBIE I CO ? I NIC ! PREMIER TYLKO OŚMIESZYŁ NASZE PAŃSTWO, NASZĄ GODNOŚĆ, NASZĄ SUWERENNOŚĆ, SĄ PODSTAWY ABY SĄDZIĆ, ŻE BOI SIĘ ZŁEGO HUMORU ROSJAN !
  • ~arabella
    (2010-07-25 15:35)
    Być może polska prokuratura robi co może ale dotychczas nie ma żadnego politycznego wsparcia od premiera i rządu polskiego.
    ZARAZ PO KATASTROFIE PREZYDENT MIEDWIEDIEW ZAPEWNIŁ, ŻE POLSCY PROKURATORZY BĘDĄ UCZESTNICZYĆ W ŚLEDZTWIE NA RÓWNYCH PRAWACH!!! RZĄD POLSKI Z PREMIEREM TUSKIEM DOPROWADZIŁ DO TEGO, ŻE W ROSJI NIE MA ŻADNEGO POLSKIEGO PROKURATORA! MIMO OBIETNIC PREZYDENTA MIEDWIEDIEWA I PUTINOWSKIEGO POKLEPYWANIA JAKIM SZCZYCI SIĘ POLSKI PREMIER DONALD TUSK RZĄD POLSKI NIE POTRAFIŁ DOPROWADZIĆ ANI DO ZWROTU POLSCE SZCZĄTKÓW SAMOLOTU ANI CZARNYCH SKRZYNEK ANI ŻADNYCH INNYCH WAŻNYCH DOWODÓW. ROSYJSKA KOMISJA MAK, KTÓRA BADA PRZYCZYNY KATASTROFY JEST ZAINTERESOWANA UKRYCIEM EWENTUALNEJ AWARII CZY NIEPRAWIDŁOWOŚI DZIAŁANIA PONIEWAŻ WCZEŚNIEJ NADZOROWAŁA MODERNIZACJĘ SAMOLOTU W ROSJI. NIE WIADOMO NAWET CZY ROSYJSCY KONTROLERZY BYLI TRZEŻWI! NIE WIADOMO CZY PRZEPROWADZONO SEKCJE WSZYSTKICH ZWŁOK, PRZY SEKCJACH NIE BYŁO ANI POLSKICH PATOMORFOLOGÓW ANI PROKURATORÓW, NIE WIADOMO NAWET CZY W TRUMNACH SĄ WŁAŚCIWE ZWŁOKI, POLSCY PILOCI Z JAKA-40 TWIERDZĄ, ŻE ROSYJSKIE STENOGRAMY SĄ FAŁSZYWE! RZĄD ODMÓWIŁ POMOCY W BADANIU I ŚLEDZTWIE ZE STRONY MIĘDZYNARODOWYCH ORGANIZACJI LOTNICZYCH I NIEZALEŻNYCH EKSPERTÓW, PREMIER DONALD TUSK NIEZGODNIE Z KONSTYTUCJĄ I OBOWIĄZUJĄCYM PRAWEM ZDYMISJONOWAŁ PŁK.EDMUNDA KLICHA A MIANOWAŁ PRZEWODNICZĄCYM MINISTRA MILLERA, NADTO STWIERDZIŁ, ŻE WSZYSTKIE UZGODNIENIA Z ROSJANAMI ODBYWAJĄ SIĘ NA WYSOKIM SZCZEBLU RZĄDOWYM I NA SZCZEBLU PREMIERÓW A WIĘC WZIĄŁ I WSZELKIE DECYZJE I ODPOWIEDZIALNOŚĆ NA SIEBIE I CO ? I NIC ! PREMIER TYLKO OŚMIESZYŁ NASZE PAŃSTWO, NASZĄ GODNOŚĆ, NASZĄ SUWERENNOŚĆ, SĄ PODSTAWY ABY SĄDZIĆ, ŻE BOI SIĘ ZŁEGO HUMORU ROSJAN !
  • ~t85
    (2010-07-25 14:54)
    nie widzę sukienki tylko dluzszy podkoszulek
  • ~brrrrrrrrrrrr...
    (2010-07-25 02:10)
    okropnie.1111niech idzie do burdelu!!
  • ~jan
    (2010-07-25 10:45)
    styl taniej dziwki procz figury trzeba miec klase a mucha nigdy jej nie miala tandeta i tak juz zostanie
  • ~Robert
    (2010-07-20 22:12)
    Przepraszam ze pytam, a kto to jest ta Mucha ? Jakas chyba Mucha jest w PO czy to ta sama pupa? - jesli tak to ta z PO jest niezla !
  • ~Marcin
    (2010-07-20 14:49)
    mnie się podoba, a wam stare wapniaki tylko sperma się gotuje. Brawo odważna Mucha pokazuj co masz najładniesze, pokazuj i niech stare małpy kwiczą z zazdrości a starym ***m sie niech gotuje krew
  • ~Anna50only
    (2010-07-20 16:32)
    jak sie nie ma nic do pokazania światu zostaje tylko kawalek ciała do pokazania! co jej zostanie za pare lat? nic!!! nikt nie bedzie pamietał o musze!
  • ~Drzazga 101
    (2010-07-20 15:03)
    O Matko, o czym Ty mówisz, MAJKA. Grube baby nie powinny wyłazić z burnusów. Na Muszce wszystko leży jak ulał. Mam tylko zastrzeżenia do tych butów, w których Muszka wygląda jak Trabant na tylnych oponach od Ursusa C325. Hej !-
  • ~azet
    (2010-07-19 08:58)
    No nie taka znowu krótka skoro nie wiadomo czy nosi majtki...
  • ~fiszer
    (2010-07-17 10:30)
    Tylko chyba w Polsce obłudna moralność podnosi większy wrzask na widok gołej, chociaż kształtnej, dupy niż na wiadomości zw wszystkich stron Świata o molestowaniu DZIECI przez KSIĘŻY KATOLICKICH.
  • ~Kazek
    (2010-07-14 18:40)
    proponuję, żeby "celebrytki" zaczęły wreszcie chodzić na golasa. Swoją drogą, to Mucha ma kiepskie biodra. Nie za bardzo jest co pokazywać.
    Biodra u kobiety są ważne. Nie mniej, niż nogi.
  • ~Anna
    (2010-07-15 08:58)
    Ludzie jedzte *************** much nie mogą się mylić !
  • ~Majka
    (2010-07-13 22:21)
    Trzeba miec figure i ladne nogi do takiej kreacji bo inaczej wyglada wulgarnie. W innych krajach tak chodza ubrane grube kobiety. Grube nogi z rozstepami i grube pupy. Ohyda,
  • ~kerio
    (2010-07-15 11:44)
    Ta pseudogwiazdka już nie wie, jak na siebie zwrócić uwagę. Lata z dupą na wierzchu, opowiada, że po śmierci należy ją zjeść... a coś oprócz robienia z siebie zdziry i idiotki ma do zaoferowania?