Default
Reklama

Anja Rubik i Joanna Krupa, dwie najważniejsze polskie modelki, połączą swe siły w nowym programie „Top Model. Zostań modelką”.

27-letnia Anja Rubik to obecnie najbardziej rozpoznawalna polska modelka na świecie. Od kilku lat figuruje w czołówce wszystkich rankingów na najpiękniejsze i najważnuiejsze modelki całego świata. W tym roku zajęła trzecie miejsce na liście światowych modelek „Top 50 Models”.

Default

Fot. Marcin Tyszka dla D'visionRubik rozchwytywana jest przez najważniejsze światowe firmy i regularnie gości na okładkach najbardziej prestiżowych magazynów mody takich jak Vouge, Bazar, Elle czy Numéro.

Default

Fot. Marcin Tyszka dla D'visionAnja rozpoczęła karierę w wieku 15 lat, kiedy to pojawiła się na wybiegu w Mediolanie. Obecnie mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych.

Default

Fot. Marcin Tyszka dla D'vision31-letnia Joanna Krupa specjalizuje się natomiast w bardziej roznegliżowanych sesjach. W 2007 roku trafiła na listę 25 najseksowniejszych kobiet świata. Piękna Krupa błyszczała też w amerykańskiej edycji „Tańca z gwiazdami”.

Reklama
DefaultDonosiliśmy już, że Joanna Krupa będzie prowadzącą polskiej wersji „Top Model. Zostań modelką”. Okazuje się, że w telewizyjnym show pojawi się również Anja Rubik.

Anja będzie jurorką i gościem specjalnym kilku odcinków. Zasiądzie w fotelu jurorskim wraz z fotografem - Marcinem Tyszką, projektantem mody - Dawidem Wolińskim oraz dziennikarką Karoliną Korwin Piotrowską. Oprócz tych osobistości udział zapowiedzieli też Magdalena Mielcarz i Michał Piróg.Program ma pomóc młodym Polkom w karierze modelki. A nikt inny, niż Joanna i Anja nie ma na ten temat więcej do powiedzenia.

Castingi do programu ruszą już za tydzień a zdjęcia zaplanowane są na sierpień. Finalny efekt zagości na antenie TVN już we wrześniu.