Inne
Reklama

Łatwo o wpadkę, gdy masz na sobie zestaw proponowany na sklepowym manekinie. Wiele kobiet skusi się, ponieważ wystawione rzeczy zawsze są fajnie dopasowane i wyglądają zachęcająco. Najlepszym sposobem na uniknięcie ubraniowego dubla jest oczywiście kupowanie rzeczy oryginalnych i kosztownych. Jednak po pierwsze mamy kryzys, po drugie i bez kryzysu wcale nie śpimy na pieniądzach, a po trzecie ubrania tak szybko wychodzą z mody, że nie warto w nie inwestować.

ZRÓB WSZYSTKO, BY DO TEGO NIE DOSZŁO!

Jak zatem, nie wydając zbyt wiele, nie pozwolić się zdublować?

1. Idąc na przyjęcie, wybieraj proste klasyczne kroje i kolory. Będziesz mogła ozdobić je unikatowymi dodatkami, na przykład wykonanymi ręcznie kolczykami i naszyjnikiem, a to znacznie zmniejsza prawdopodobieństwo wpadki.

2. Buszując na wyprzedażach, wstąp do sklepu, na który przed obniżka nie byłoby cię stać. Za równowartość ceny sukienki z sieciówki możesz dostać naprawdę świetny, oryginalny ciuch.

3. Jeśli masz ubranie, które prawdopodobnie nosi już pół twojego miasta – na przykład sukienkę z wystawy – postaraj się dobrać do niego oryginalny pasek, zarzuć na wierzch kamizelkę, przewiąż się szalem. Jeśli umiesz szyć, przerób je, doszywając falbanę lub przeciwnie – odpruwając ją.

4. Oryginalne buty pozwolą odmienić charakter stroju. Dubel oczywiście będzie rzucał się w oczy, jednak to koleżanka, która dobierze do stroju zwykłe czarne buty będzie wyglądała gorzej obok ciebie, która dobrała buty barwą do wzoru. Dbałość o szczegół bardzo pomaga w unikaniu wpadek!

Oryginalne dodatki dostaniesz przede wszystkim w lumpeksach oraz w sklepach internetowych oferujących rękodzieło. Zobacz nasze propozycje superoryginalnych dodatków.

1.Naszyjnik, Decobutik, 59,80 zł; 2. Filcowy naszyjnik, Decobutik, 45 zł; 3. Bransoletka, Pakamera Artystyczna, 24 zł; 4. Torebka, Pakamera Artystyczna, 26 zł; 5. Torebka filcowa, Ludowo mi, 96 zł; 6. Kolczyki, Decobazar, 38 zł; 7. Filcowy golf, Decobazar, 168 zł.

Inne
Inne
Inne
Inne
Inne
Reklama
Inne