1. JOCELYN WILDENSTEIN

Numer jeden deklasujący konkurencję w dziedzinie oszpecenia przez operacje plastyczne. Ta żona bogatego biznesmena, by przypodobać się mężowi, zachciała się odmłodzić i poprawić swoja urodę. Jej wzorem urody stał się ukochany kot, do którego chciała się upodobnić. Zdecydowała się na implanty w szczęce i silikon w piersiach, ustach oraz policzkach... Stała sie najsłynniejszym przykładem pooperacyjnego monstrum i dochrapała się miana najbrzydszej kobiety świata.

Reklama

2. MICKEY ROURKE

Aktor zdecydował się na wizyty u chirurgów plastycznych, pomimo, że był przez lata symbolem seksu i bożyszczem kobiet. Twierdzi, że jedyną motywacją poddania się skalpelowi była chęć usunięcia blizn, jakich nabawił się uprawiając swoje hobby, czyli walki. Dziś obok Jocelyn Wildenstein jest postrachem wszystkich, którzy myślą o chirurgicznych ingerencjach w urodę. W przeciwieństwie do swojej poprzedniczki aktor głośno mówi, że żałuje swoich operacji i przestrzega przed nimi innych.

3. KATIE PRICE

Swoją pozycję gwiazdy tabloidów umocniła miedzy innymi dzięki poprawianemu chirurgicznie ciału. Jednak kto mieczem wojuje, od miecza ginie - odmówiono jej roli w "Seksie w wielkim mieście" również z powodu sztucznych ogromnych piersi. Te już są passe.

4. PAMELA ANDERSON

Swego czasu blond seksbomba numer jeden. Dawniej prześliczna dziewczyna, nieźle obdarzona przez naturę, na przestrzeni lat zmieniała się w monstrum o ponaciąganej twarzy, wypełnionych i skorygowanych ustach i przede wszystkim - napompowanych sztucznych piersiach. Jest podręcznikowym przykładem tego, jak zniekształcony staje się sztuczny biust, gdy silikon w implantach zaczyna się przemieszczać...

5. DONATELLA VERSACE

Ta włoska projektantka młódką nie jest, ale przebyte operacje i zabiegi zamiast odjąć - dodają jej lat. Obecnie jej twarz bardziej, niż kobietę przypomina pomiętą, zniekształconą ogromną żelkę albo maskę, jaką dzieci zakładają na Halloween. W jej obecnej twarzy praktycznie nie sposób rozpoznać jej samej sprzed lat.

6. BRITTANY MURPHY

Ta młoda aktorka i piosenkarka dopiero wchodzi na wciągającą ścieżkę poprawiania urody. Jej gładka buzia to dowód na to, jak szpecący bywa nadmiar i przesada. Gwiazda zapragnęła mieć słodko wywiniętą, pełniejszą górną wargę. W efekcie wygląda, jakby właśnie padła ofiarą pobicia lub użądlenia przez kilka pszczół naraz. Może ta wpadka otrzeźwi ją i zniechęci przed następnymi zabiegami.

___________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Chciała schudnąć, a zagłodziła się na śmierć
>>> Oto nagie dziewczyny gotowe do jazdy
>>> Kto potrzebuje największych prezerwatyw?