Inne
Reklama

Mała czarna charakteryzuje się brakiem wyrazistych detali. Ma spokojny krój, który elastycznie "reaguje" na dodatki - czyli jest neutralny i zniesie i ludową chustę, i solidny złoty łańcuch.

Jeżeli nie masz w szafie małej czarnej, koniecznie udaj się na zakupy. Szczególnie teraz, gdy są przeceny, możesz upolować prawdziwe cudeńko. Najlepiej wcześniej sprawdzić, co proponują wielcy projektanci.

Inne

Na pierwszy ogień idzie Victoria Beckham i jej czarna wąska suknia za kolano. Charakteryzuje się ciekawie rozwiązanymi rękawkami, które zakrywają ramiona i nadają im nieco kanciasty kształt. Jedynym detalem jest suwak na całej długości tyłu. Ponieważ jest nie tyle widoczny, co zaznacza pewien styl, można zestawiać kreację z rozmaitymi dodatkami. Cena 1915 euro.

Inne

Herve Ledger proponuje sukienkę nieco krótszą, ze skromnymi rękawkami. Dekolt ozdabia cekinowa aplikacja - szeroki, błyszczący pas. To zamyka nieco drogę niektórym dodatkom, ale jednocześnie zwalnia cię z obowiązku dobierania naszyjnika - wszystko ma swoje plusy. Cena: ok. 1800 euro.

Kolejna propozycja pochodzi spod nożyc Narcisa Rodrigueza. Z pozoru banalna sukienka z szerokim dekoltem. A jednak to kawał niezłego krawiectwa - z tyłu bowiem znajduje się ciekawie rozwiązany dekolt. Ten typ kreacji pozwala na wiele, bo ozdoba w postaci dwóch otworów nie narzuca żadnego stylu. A jednocześnie czyni sukienkę absolutnie samowystarczalnym strojem.

Na koniec coś zupełnie klasycznego - Dolce i Gabbana widzą małą czarną w tradycyjnym, kobiecym kroju, z tradycyjnej satynowej tkaniny. Krój ładnie podkreśla talię i krągłe biodra, a gors pozwala wyeksponować biust bez obaw, że coś wyskoczy i zadziwi wszystkich gości. najbardziej zachowawczy pomysł, ale i najbardziej praktyczny. Sprawdzi się zawsze. Cena: 317 euro.

___________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Zobacz piękną biżuterię za wielkie pieniądze
>>> Jola Rutowicz ma swoją kolekcję biżuterii!
>>> Gdzie jeszcze można nosić perły?