Jak poprawić kondycję i wygląd farbowanych włosów domowymi sposobami? Sprawdź! Skorzystaj ze sprawdzonych przepisów Lorri Goddard-Clark, fryzjerki hollywoodzkich gwiazd. Nie dość, że są niezwykle skuteczne, to jeszcze wyraźnie odżywiają włosy, ponieważ skomponowane są wyłącznie z naturalnych składników.

• BLONDYNKI
Blaknięciu koloru zapobiegnie... sok pomidorowy. Rozprowadź go na włosach, załóż czepek kąpielowy i podgrzej suszarką przez 5 minut. Na koniec umyj włosy szamponem.

• BRUNETKI
Jeśli chcesz, by kolor twoich włosów był lśniący i intensywny skorzystaj z następującego przepisu: zmieszaj 1/4 szklanki octu z 3/4 szklanki wody i nałóż otrzymaną mieszankę na wilgotne włosy. Spłucz po 2-3 minutach.

• RUDE
Wymieszaj 2 łyżki oleju z pestek winogron z 2 kroplami olejku z rozmarynu. Wetrzyj w suche włosy, załóż czepek kąpielowy i podgrzewaj przez 5 minut, a potem umyj włosy.

• WSZYSTKIE ODCIENIE
Nałóż na włosy, od nasady aż po końce, olejek jojoba, który jest naturalną, silnie działającą odżywką. Zostaw na godzinę i umyj włosy. Będą zdrowe i lśniące.

Jakie to proste i zarazem ekologiczne, prawda?