Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Kobiety oblane kwasem na wybiegu. Te ZDJĘCIA trzeba zobaczyć

17 grudnia 2015, 07:31
Wyjątkowy pokaz mody w stolicy Kolumbii - Bogocie: w roli modelek kobiety, które padły ofiarą przemocy i zostały oblane substancjami żrącymi. Ich występ to wyraz sprzeciwu wobec brutalnym zachowaniom, które je dotknęły.
Wyjątkowy pokaz mody w stolicy Kolumbii - Bogocie: w roli modelek kobiety, które padły ofiarą przemocy i zostały oblane substancjami żrącymi. Ich występ to wyraz sprzeciwu wobec brutalnym zachowaniom, które je dotknęły. / PAP/EPA
Takie wydarzenia to ewenement na skalę światową. Oszpecone, skrzywdzone, okaleczone Kolumbijki - ofiary brutalnej przemocy - wzięły udział w wyjątkowym projekcie fundacji, której zawdzięczają rekonstrukcję zniszczonych twarzy: na jeden dzień stały się modelkami, dumnie kroczącym po wybiegu. Te zdjęcia trzeba zobaczyć.

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję

Reklama
Reklama
Tematy:
emocje kobiety uroda uroda kobiety emocje

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Jan
  2015-12-17 15:28:23
  Kto na wybiegu polal kwasem te kobiety??? Niedostateczny z jézyka polskiego.
  0
 • polak
  2015-12-17 10:39:52
  tragedia
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama