Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

11-punktowy poradnik podrywania dla kobiet

12 marca 2015, 09:09
Oczywiście, że tak! A Wy tego nie lubicie? Grunt to wiedzieć, jak to zrobić! Dlatego, aby zaoszczędzić Wam czasu na testowanie różnych metod, zgromadziliśmy wszystko, co dla nas najważniejsze, w jednym miejscu. Owocnego podrywania!
Oczywiście, że tak! A Wy tego nie lubicie? Grunt to wiedzieć, jak to zrobić! Dlatego, aby zaoszczędzić Wam czasu na testowanie różnych metod, zgromadziliśmy wszystko, co dla nas najważniejsze, w jednym miejscu. Owocnego podrywania! / Shutterstock
Na temat podrywania powiedziano już bardzo wiele, ale większość poradników poświęconych sztuce flirtu jest adresowana tylko i wyłącznie do mężczyzn. Eksperci portalu Sympatia.pl postanowili to zmienić i przygotowali, z pomocą panów, przewodnik po świecie podrywania, przeznaczony specjalnie dla kobiet! Poradnik jest pisany z męskiej perspektywy i oprócz porad pomagających się odnaleźć w świecie flirtu, zawiera także wyniki ciekawych eksperymentów przeprowadzonych przez naukowców.
Reklama
Reklama
Tematy:
miłość randka flirt związek emocje emocje kobiety

Powiązane

Reklama

Komentarze(3)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • hłehłe
  2015-03-24 20:08:30
  Ale to wszystko na nic jeśli mu się zwyczajnie nie podobasz.
  0
 • kkl
  2015-03-20 11:57:21
  Poradnik z gatunku :

  "Nie widziała d upa słońca , zagorzała od gorąca"

  Powodzenia dziewczyny i chłopaki.
  1
 • mkk
  2015-03-12 16:07:57
  Poradnik z gatunku:
  "Jesli mężczyzna zakłada prawa skarpetkę na lewa stope, to znaczy, iż sie mu podobasz"...

  Powodzenia, dziewczyny!
  1
Reklama

Zobacz więcej

Reklama