Inne
Reklama
Inne

Dawniej piosenkarka troszczyła się o odpowiednią liczbę erotycznych skandali związanych z jej osobą. Gdy zaczynała karierę, była znana nie tylko z oryginalnego scenicznego wizerunku, słodkiego głosu i hitowych piosenek, ale słynęła też z bulwersujących wyskoków i skandalicznych imprez. Obecnie, jako matka i żona, nie pozwala sobie na ekscesy. Ale bynajmniej nie przestała szokować. Tyle, że nie robi już tego sama. Do pomocy wzięła sobie młodego Justina Timberlake. I to był strzał w dziesiątkę. W jej najnowszym teledysku jest na co popatrzeć.

"4 Minutes" jest pierwszym singlem Madonny, który ukaże się na nowym albumie "Hard Candy" już 28 kwietnia.

http://www.madonna.com/

Początek klipu, za sprawą mało dynamicznego Timbalanda, może uśpić czujność. Show zaczyna się w drugiej minucie, gdy do akcji wkraczają Madonna i Timberlake. Zdzierają z siebie ubrania, jednocześnie wykonując ekspresyjne i bardzo seksowne układy taneczne.

Po obejrzeniu tym popisów trudno uwierzyć, że 16 sierpnia Madonna skończy 50 lat i wspólnie z mężem Guy'em Ritchiem wychowuje troje dzieci (Lourdes Maria Ciccone ma 12 lat, Rocco John - 8, a adoptowany David - 2).

Madonna zachwyca wspaniałą figurą i rewelacyjną sprawnością fizyczną. Wszystko dlatego, że od lat jest uzależniona od ćwiczeń - tańczy, uprawia, jogę i regularnie odwiedza siłownię. Zdrowo się odżywia i prowadzi higieniczny tryb życia. Tajemnicą poliszynela jest, że młodość zachowuje również dzięki regularnemu poddawaniu się zabiegom medycyny estetycznej (botoks, lifting). Nic więc dziwnego, że łatwo ją pomylić z 20-latką.

Sławne kobiety, którym także dzięki aktywności fizycznej udało się zatrzymać czas:

Jane Fonda (69 lat) w młodości zasłynęła z miłości do aerobiku, któremu wierna jest do dziś

Pamela Anderson (41 lat) wiele lat podziwialiśmy w roli seksownej, wysportowanej ratowniczki plażowej

Catherine Zeta - Jones (39 lat) - na zawsze zapamiętamy jej taniec w filmie "Chicago"

Demi Moore (46 lat) z powodzeniem mogłaby powtórzyć sceny z filmu "Striptiz", w którym wystąpiła 12 lat temu.