Natasza i Mateusz pokonali 50 znanych i lubianych osobowości telewizyjnych, artystów oraz aktorów. Zdaniem czytelników magazynu, Urbańska jest piękniejsza m.in. od: Dody, Alicji Bachledy Curuś, Małgorzaty Foremniak, Edyty Górniak, Joanny Liszowskiej, Aleksandry Kwaśniewskiej i Moniki Olejnik. Zaś urok Mateusza Damięckiego okazał się bardziej zniewalający od męskich wdzięków Pawła Deląga, Piotra Adamczyka, Oliviera Janiaka, Piotra Kraśki i Borysa Szyca.

Tegoroczni laureaci nie kryli radości z otrzymanych dowodów uznania. "Miłe, że się podobam, i nie zamierzam teraz udawać, że nie ma to dla mnie znaczenia” - powiedział w wywiadzie dla "Vivy" Damięcki. Zaś podekscytowana Natasza, odbierając statuetkę, nieskromnie przyznała: "To, jak wyglądam, zawdzięczam moim wspaniałym genom”. Po czym zwróciła się do swojego partnera Janusza Józefowicza: "Mam nadzieję, że dla ciebie zawsze będę tą najpiękniejszą”.

W poprzednich latach w plebiscycie zwyciężyli Magdalena Cielecka i Robert Gonera, Grażyna Torbicka i Artur Żmijewski, Otylia Jędrzejczak i Michał Żebrowski, Katarzyna Cichopek i Paweł Małaszyński oraz Joanna Brodzik i Maciej Zakościelny.