Reklama

Od ponad roku Izabela Janachowska na antenie TVN Style prowadzi programI nie opuszczę Cię aż do ślubu”, w którym pomaga młodym parom zorganizować najważniejszą uroczystość w ich życiu. Kiedy przygotowania nie idą zgodnie z planem, pogotowie weselne potrafi zapobiec każdej katastrofie, niezależnie od tego, czy jest to skromna impreza dla najbliższej rodziny, czy przyjęcie urządzone z wielkim rozmachem.

Na bazie moich doświadczeń mogę powiedzieć, że pary potrafią popełniać błędy praktycznie w każdej materii. Młodzi na przykład bardzo często zapominają o dekoracjach, nie przykładają do tej kwestii odpowiedniej wagi. Często panny młode najpierw wybierają suknię, robią przymiarki, a potem kupują buty, więc pojawia się problem z długością sukni. Nawet o obrączkach można zapomnieć – mówi agencji Newseria Lifestyle Izabela Janachowska.

Janachowska przekonuje jednak, że w ostatniej chwili, z każdej, nawet najbardziej ekstremalnej sytuacji można znaleźć wyjście. Wystarczy opanowanie, fachowa porada i odrobina kreatywności.

Polecam profesjonalne doradztwo. Są osoby, które zorganizowały w swoim życiu wiele wesel, i korzystając z ich pomocy możemy być pewni, że ten dzień będzie naprawdę wyjątkowy. Konsultanci ściągną z naszych barków wiele problemów, niepotrzebnych stresów, warto z nich korzystać – podkreśla Izabela Janachowska.

Reklama

W gorączce przygotowań przyszli małżonkowie nie są w stanie o wszystkim pamiętać. Choć mają wizję swojego wymarzonego wesela, to w praktyce często trudno im wszystko dopiąć na ostatni guzik. W najbliższym czasie inspiracji mogą szukać na największych w Polsce Targach Ślubnych Wedding, które odbędą się 19–20 listopada na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Już dzisiaj serdecznie zapraszam. Spotkacie tam wielu ekspertów, którzy chętnie podpowiedzą, doradzą i pomogą – mówi Izabela Janachowska.

Pary młode, które odwiedzą targi, czeka wyjątkowa okazja – będą się mogły zgłosić do programu Izabeli Janachowskiej „I nie opuszczę cię aż do ślubu” emitowanego na antenie TVN Style.