Oryginalne życzenia na Dzień Ojca - PROPOZYCJA nr 1

Reklama

Kochany Tato, w Dniu Twojego Święta zechciej przyjąć najlepsze życzenia: zdrowia, radości, spokoju, samych dobrych zdarzeń, żadnych smutków, ogromu wolnego czasu i miłości od wszystkich, od których jej pragniesz. Niech świat kocha Cię tak, jak Ty zawsze kochałeś mnie... Za tę miłość dziękuję Ci najpiękniej, jak potrafię.

Oryginalne życzenia na Dzień Ojca - PROPOZYCJA nr 2

Tatusiu, nie jestem już małym dzieckiem, ale zawsze z rozrzewnieniem wspominam czas, kiedy nim byłam i wcale nierzadko chciałabym się cofnąć do chwil, gdy przytulałeś mnie i nazywałeś swoją królewną. To dzięki Tobie dziś czuję, że mogę być królową świata. Dziękuję.

Oryginalne życzenia na Dzień Ojca - PROPOZYCJA nr 3

Kochany Tato, za czas, który mi poświęciłeś, za noce, których przeze mnie nie przespałeś, za pomoc w dokonywaniu trudnych wyborów, po prostu: za lekcję życia, którą nieustannie mi dajesz - DZIĘKUJĘ CI!

Oryginalne życzenia na Dzień Ojca - PROPOZYCJA nr 4

Tato, dziś jest Twój Dzień, ale ja każdego dnia - nie tylko od święta - jestem Ci wdzięczna za to, że byłeś, jesteś i będziesz. Bądź szczęśliwy, radosny i zdrowy. I spędzaj ze mną jak najwięcej czasu, bo wspólny czas to najlepsze, co dało nam życie. Kocham Cię!

Oryginalne życzenia na Dzień Ojca - PROPOZYCJA nr 5

Tato, w dniu Twojego Święta szczególnie intensywnie myślę o czasach, kiedy byłam maluchem, który szaleńczo się cieszył, słysząc, że wracasz z pracy i przekręcasz klucz w zamku. Uwielbiam każdą chwilę spędzoną z Tobą - nasze zabawy, rozmowy, nawet spory. Cieszę się, że to Ty jesteś moim Tatą. Gdybym miała wybrać sobie Ojca, na pewno wygrałbyś każdy casting. Dziękuję!