Edyta Pazura wzięła udział w rozmowie na temat recepty na udane małżeństwo. Już na początku spotkania żona Cezarego Pazury przyznała, że takowy przepis nie istnieje, ale podstawą dobrej relacji między partnerami jest umiejętność rozmowy na każdy, nawet trudny temat. Dowodząc tego stwierdzenia, Edyta opowiedziała o tym, jak jej małżeństwo z Cezarym przechodziło kryzys i że właśnie rozmowa uratowała ich związek.

Reklama

Otóż zaraz na początku związku para przeżywała trudne chwile. Jako ich powód Edyta Pazura wymieniła kilka czynników: wpływ mediów na ich negatywne postrzeganie, co przekładało się na spadek popularności Cezarego, a w efekcie również życie osobiste pary; diagnozę lekarza, który stwierdził, że Edyta najprawdopodobniej nie będzie mogła mieć dzieci (parze bardzo zależało na powiększeniu rodziny) i wreszcie świadomość, że zakochani, pochodzący z tradycyjnych rodzin, nie będą mogli wziąć ślubu kościelnego.

To wszystko sprawiło, że Edyta zaczęła myśleć o rezygnacji ze związku z Czarkiem i powrocie do Krakowa, ale na szczęście jej partner właśnie w tym momencie zaprotestował, zaprosił ją do poważnej rozmowy i sprawy udało się ułożyć.

Właśnie dlatego Edyta Pazura uważa, że o tym, czy parze uda się szczęśliwie razem żyć, decyduje to, czy w trudniej chwili partnerzy umieją wspólnie "odbić się od ściany", bo jej zdaniem każdy związek taką ścianę prędzej czy później napotyka na swojej drodze.