Pojawiła się oferta turystyczna, jakiej na polskim rynku jeszcze nie było! Kobiecy weekend w Paryżu lub Londynie połączony z zakupami w towarzystwie personal shoppera, gruntowną przemianą pod okiem stylistów, profesjonalnymi usługami fryzjera i wizażystki. "Metamorfozy" to wyjazdy stworzone z myślą o kobietach i tylko dla kobiet. To podróż, w której każda z pań może przejść prawdziwą przemianę, a jednocześnie idealny pomysł na wypad z przyjaciółkami.

Reklama

- Metamorfozy, styliści, wielka moda to hasła, które zmotywują do działania każdą kobietę. Oferta ta powstała z myślą o kobietach, bo zasługują one na to, co najlepsze. Podróż do europejskiej stolicy mody, czy Londynu w towarzystwie fryzjera, stylisty i wizażysty może być wyjątkowym prezentem, a już na pewno niezapomnianą wyprawą, podczas której każda kobieta, niezależnie od wieku poczuje się jak księżniczka - mówi Majka Szura, właścicielka "Polka travel", biura organizującego wyjazdy "Metamorfozy".

W programie wyjazdu "Paryż tylko dla kobiet" znajdują się atrakcje, które zadowolą nawet najbardziej wymagające panie. Konsultacje i usługi: fryzjera, stylistki, wizażystki, zakupy w towarzystwie stylistów w słynnym paryskim domu towarowych - Galerie Lafayette, oraz wizyta w legendarnym butiku Chanel - to główne punkty programu podróży.

Podczas takiego weekendu, każda kobieta znajdzie zapewne coś dla siebie, w ofercie znajdują się bowiem prawdziwe paryskie perełki. Kolacja w słynnej Cafe de la Paix, czy w restauracji Attitude na Wieży Eiffla oraz wyjście na spektakl w Kabarecie Moulin Rouge może być iście bajkowym ukoronowaniem dnia pełnego wrażeń i zmian. W programie znajduje się również zwiedzanie m.in. Pól Elizejskich, Muzeum d'Orsay, Wyspy Cite z Katedrą Notce Dame i wielu wielu innych.

"Londyn tylko dla kobiet" to wyjazd równie kobiecy. Konsultacje z wizażystką Zofia Gluzińską - autorką serii książek "Sztuka makijażu", fryzjerem-stylistą Andrzejem Wierzbickim współpracującym przez wiele lat z telewizją TVN oraz stylistką Kasią Kowalską pracującą w Londynie od 8 lat jako personal shopper, pozwolą każdej kobiecie odnaleźć siebie na nowo .

Pomogą oni dopracować indywidualny styl, za pomocą odpowiednio dobranych produktów, kolorów oraz technik makijażu, dobrać fryzurę do urody i osobowości, wyrazić własne "ja" odpowiednimi tkaninami, kolorami i dodatkami, przeprowadzić analizę kolorystyczną oraz określić typ sylwetki. Każda kobieta, która odda się w ręce specjalistów wróci do domu całkowicie odmieniona i jeszcze bardziej kobieca.

- Chcemy zapewnić panią prawdziwie niezapomniane przeżycia: udział w tradycyjnej brytyjskiej herbatce w The Berkeley, zakupy w towarzystwie stylistów m.in.: w Harrods, wyjście do londyńskich teatrów czy odkrywanie smaków kuchni fusion w najmodniejszych restauracjach jak Beach Blankett Babylon na Notting Hill - zachęca Majka Szura.

Wizyta w najdroższych na świecie butikach, indywidualni doradcy i wystawne kolacje w atmosferze luksusu są na najwyższym poziomie więc muszą kosztować. Cena takiego weekendu to ok. 5 tys. zł w zależności od ilości atrakcji na jakie zdecydują się panie. Organizatorzy pomyśleli jednak o portfelach swoich klientek i organizują wyjazdy także w okresach największych wyprzedaży, a najbliższe już w luty.