Ośrodek rozpoczął działalność w sierpniu 2010 roku i od tego czasu ze szkoleń skorzystało ponad 2,8 tys. kobiet, pochodzących głównie z klasy średniej. Za 30 godzin zajęć trzeba zapłacić 20 tys. juanów (prawie 3,1 tys. dolarów), ale kursantki zgodnie twierdzą, że pieniądze te nie są stracone.

Reklama

Uczestniczki zajęć uczą się, jak usidlić miliardera, milionera albo przynajmniej mężczyznę wpływowego. Mają im w tym pomóc zajęcia z makijażu, umiejętności prowadzenia konwersacji, odczytywania intencji rozmówcy czy tradycyjnych sposobów parzenia herbaty - czyli wszystko, dzięki czemu dowiodą swojej elegancji i savoir vivre'u. Kursantki mają także zajęcia z psychologii, by potrafiły odczytać osobowość i intencje mężczyzny na podstawie jego zachowania.

"Mam nadzieję, że poziom ludzi, z którymi będę miała do czynienia w przyszłości, będzie wyższy niż ten, z którym stykałam się przed tym kursem" - powiedziała 23-letnia Zhou Yue, która prowadzi rodzinny biznes. Przedstawiciele szkoły twierdzą, że w ciągu kilku ostatnich miesięcy aż 30 absolwentek kursu wyszło szczęśliwie za mąż.