Okazuje się, że gdyby panowie mieli decydować się na kolację ze śniadaniem z którąś z posłanek, aż 65 procent z nich wybrałoby Joannę Muchę. Posłanka z PO od dawna uważana jest za jedną z najbardziej seksownych parlamentarzystek. Nazywano ją nawet pierwszym cudem Donalda Tuska.

Reklama
AKPA

Drugie miejsce w tym rankingu przypadło innej posłance PO, Agnieszce Pomaskiej. 30-letnia urodziwa parlamentarzystka niedawno została mamą małej Zosi, a także objęła ważną funkcję zastępcy sekretarza generalnego Platformy. Nic z chęcią spędziłby z nią co czwarty pytany.

Trzecie miejsce może dla niektórych być zaskoczeniem. 12 procent ankietowanych wskazało posłankę PiS Nelli Rokitę. Okazuje się, że słynąca z dość specyficznego stylu i zamiłowania do kapeluszy także rozbudza męskie pożądanie.

AKPA

Instytut Homo Homini pytał także, z którą z posłanek panowie wybraliby się na randkę. Tu także wygrała bezapelacyjnie Joanna Mucha. Spotkać się z nią chciałoby niemal 46 procent pytanych. Drugie miejsce przypadło Agnieszce Pomaskiej, którą wskazało 25 procent panów, a trzecie Joannie Kluzik-Rostkowskiej, która tworzy właśnie nową partię i stowarzyszenie Polska Jest Najważniejsza. Kluzik-Rostkowska, która otrzymała jedną piąta głosów, wyprzedziła byłą klubowa koleżankę Beatę Kempę. Z gwiazdą hazardowej komisji śledczej chciałoby spędzić wieczór osiem procent pytanych.

AKPA

Czytaj więcej: Tych posłanek pożądają mężczyźni