BARAN

Reklama

Będzie to dobry czas, byś wreszcie wykorzystał w pełni swoje umiejętności dogadywania się z ludźmi i wrodzony takt. Musisz działać jednak bardzo ostrożnie, szczególnie w drugiej połowie roku. Pociągać będzie Cię, to co piękne i twórcze. Ten szczególny nastrój warto wykorzystać, by cieszyć się każdym rodzajem miłości. Wzrośnie wreszcie Twoje zaufanie do wielu członków rodziny. Zrozumiesz, że jednak możesz na nich polegać. Powinieneś znaleźć czas na rozmowy z wieloma ludźmi, których dotychczas zaniedbywałeś. Kiedy będziesz przekazywał im swoje myśli, staraj się unikać większych emocji i czasami po prostu przemilcz pewne kwestie. Spokojnie, rozmawiając o sprawach rodzinnych i partnerskich szybko przekonasz się, że szukałeś dziury w całym. Gwiazdy sugerują mi, że cały czas popełniasz ten sam błąd i czepiając się drobiazgów powodujesz, że problemy rodzą się same.

KARIERA I PIENIĄDZE

Będziesz miał możliwość zwrócenia uwagi na siebie i zainteresowania innych ludzi swoimi pracami. Co ważniejsze uda Ci się zdobyć ich pomoc i zrozumienie. Wszystko to przyniesie wielką ulgę. We własnych planach finansowych możesz teraz liczyć na skuteczną pomoc bardzo bliskiej Ci osoby. W drugiej połowie roku sporo powodów do radości.
Niespodziewane wydarzenie zmieni diametralnie Twoją dotychczasową sytuację finansową. Uważaj na swoich partnerów , których zamierzasz wtajemniczyć w osobiste plany. Wprawdzie nie mają wobec Ciebie złych zamiarów ale przez niedopatrzenie wielu spraw mogą pomieszać Ci szyki. Nie przejmuj się trudnościami. Nie są znów takie wielkie. Spokojnie dasz sobie z nimi radę.

ZDROWIE, KONDYCJA

Skarżyć się będziesz na wiele dolegliwości, jednak tak naprawdę tylko kilka z nich będzie poważniejsza. Alarmujące mogą okazać się bóle żołądka i problemy trawienne. Nie będzie Ci dolegało nic czego w prosty sposób nie dałoby się wyleczyć. Nie rób też tragedii z powodu przeziębień. Miną. Twój system odpornościowy będzie reagował na wszystko szybko i nadspodziewanie sprawnie.

BYK


W tym roku planety roztoczą nad Tobą szczególna opiekę. Już widać na horyzoncie duże sukcesy jakie z pewnością osiągniesz, zwłaszcza w życiu osobistym. Nie musisz się o nic za bardzo martwić. Śmielej niż zwykle możesz zawierzyć swojej intuicji i losowi. Nie zapomnij jednak przy okazji o swoich zobowiązaniach. Zmiany , które się pojawią dotyczyć będą głównie domu i rodziny. Wiem, że potrafisz być mistrzem w organizowaniu zaskakujących sytuacji ale to jeszcze za mało, by naprawdę utrwalić i wzmocnić więzi rodzinne. Mimo, że ostatnio nieco zaniedbywałeś kontakty z bliskimi zdołasz je dzięki swoim umiejętnościom i pomocy gwiazd odbudować i nadal się nimi cieszyć. Potrafisz być wspaniałym przyjacielem i rozumiesz na czym polega to uczucie. Teraz wykorzystasz nareszcie całą swoją wiedzę o kontaktach z innymi i znowu wszystko wróci do normy.

KARIERA I PIENIĄDZE

Tak, wiem jak trudno czasami przezwyciężyć w sobie nastrój rozleniwienia i stagnacji. Nie zawsze wszystko będzie biegło starym torem , i że wreszcie coś ulegnie zasadniczej zmianie. Tak często trudno uwierzyć w zmianę losu. A jednak widać wyraźnie jak przed tobą stopniowo pojawiają się szanse na wykorzystanie wielu zaskakujących i nowych sytuacji , które pozwolą ci odmienić monotonię kolejnych dni. Ten rok niesie w twoją stronę lekkie powiewy stopniowej odmiany. Jedno jest pewne ze niepokoje związane z twoją sytuacją finansową zostaną rozwiane. Bądź cierpliwy. Nie wykonuj żadnych gwałtownych ruchów , unikaj chaotycznego działania. Na wszystko przyjdzie czas. Twój czas.

ZDROWIE


W tym roku możesz odczuwać różnego rodzaju niepokoje , którym towarzyszyć będzie zwiększona nerwowość. To właściwie normalne w sytuacji nadchodzących zmian. Wiesz, przecież, że każde zmiany czy te dobre czy te złe, wywołują w nas pewne napięcie psychiczne. Nie poddawaj się temu zbyt mocno. Zadbaj o wypoczynek. Nie siedź długo po nocach. Postaraj się kłaść w miarę wcześnie spać. Chodź na spacery i nie zapominaj o witaminach.Shutterstock

BLIŹNIĘTA

Przygotuj się na zastrzyk energii, w tym roku wszystko powinno Ci się udać. Nie warto takiego daru gwiazd marnować na głupstwa, jednak od czasu do czasu pamiętaj o drobnych przyjemnościach dla siebie. Jednym słowem nie sama pracą człowiek żyje. Nie przejmuj się tym ,że nawiedzać cię będą czasami lekko zwariowane pomysły. Odrobina fantazji w codziennym życiu naprawdę nie zaszkodzi. Zwłaszcza, że swoim postępowaniem możesz sprawić przyjemność rodzinie.
Obok ciebie pojawi się ktoś , kto przysporzy ci wiele radości. Korzystaj z cudownych chwil. Czy może być coś piękniejszego , niż radość jaką czujemy z powodu obecności kogoś tak nam przychylnego. Czerp z radości innych i staraj się tę radość dawać a wszystko w końcu się ułoży.

KARIERA I PIENIĄDZE

Lubisz sprawdzać się w różnych sytuacjach i chętnie podejmujesz się najróżniejszych zadań. Kosmos w tym roku dostarczy Ci sporo okazji, byś mógł robić to, co naprawdę lubisz. Będziesz miał z tych nadchodzących wyzwań wiele ale to wiele przyjemności, radości i satysfakcji. Nie musisz zamartwiać się tym, co przyniosą z sobą następne miesiące. Cokolwiek to będzie , a widzę że będzie naprawdę ciekawie , poradzisz sobie wyśmienicie. Będziesz miał okazję do uruchomienia tkwiącej w tobie życiowej zręczności , która sprawi ,że rozwiązywanie codziennych kłopotów stanie się dla ciebie swego rodzaju grą. Dni, tygodnie, miesiące zaczną toczyć się jakby szybciej i nie będziesz odczuwać nudnawych chwil w swojej codzienności. Czy nie jest to ogromny postęp ?

ZDROWIE

Możesz mieć skłonności do nagłych skoków temperatury i pewnie ich nie unikniesz. No cóż czasami trzeba przejść przez kilka , na szczęście niegroźnych , problemów zdrowotnych. Poradzisz sobie z nimi bez większych problemów. Postaraj się tylko uważać na drobne przeziębienia i infekcje. Wprawdzie nie mogą one przynieść nic szczególnie złego ale po co niepotrzebnie zapewniać sobie takie „atrakcje”. Jeśli pojawi się ból gardła , kaszel lub katar, nie lecz się „swoimi” metodami. Po prostu idź do lekarza.

RAK

Ciągle na coś czekasz, coś planujesz i nie wiele z tego wychodzi? Taki stan bywa bardzo męczący. Niby nic szczególnie złego się nie dzieje ale nie można się zdobyć na zadowolenie z czegokolwiek. Gwiazdy postanowiły pomóc Ci w tym roku, będą ci sprzyjały więc możesz odważnie ruszyć z miejsca.
Nie ma co skrywać swoich uczuć do najbliższych. Warto im powiedzieć nawet to, co może nie będzie najmilsze ale zgodne z tym, co naprawdę czujesz. Odwagi ! Mimo twoich pesymistycznych myśli i nienajlepszego nastroju jaki czasami cię dopada , wiem ,że wszystko jest do naprawienia. Może nie będzie to już to samo o czym marzyłeś ale będzie naprawdę wartościowe. A o to przecież najbardziej ci chodzi. A kiedy już naprawisz swoje błędy a najbliżsi zrozumieją swoje , otworzy się przed Tobą nowy o wiele lepszy jakościowo etap. Uwierz mi. Dotychczas najzwyczajniej nie doceniałeś samego siebie i ukrytych w tobie możliwości.

KARIERA I PIENIĄDZE

Twoja życiowa sytuacja powoli zacznie się normalizować. Jak to zwykle bywa po trudnych miesiącach nadchodzą te lepsze. Nawet wiecznie gnębiące cię rachunki uda się powoli uregulować. Uda się też wykonać wszystkie poprzednie zobowiązania. Uran wnosząc w Twój umysł nowe, odważne myśli pomoże w rozwiązaniu tego, co tak często wydaje się nie do rozwiązania. Nie bój się kolejnego dnia, choć czasami może być trudny. Możesz się uśmiechnąć , widać przed tobą parę spraw , które przyniosą Ci wiele radości. Spodziewaj się ich każdego dnia i o każdej porze. Czy może być coś radośniejszego niż niespodzianki, których powodem jest twoje odważne działanie?

ZDROWIE

Nie unikniesz chwil silnego zdenerwowania i napięcia. Trudno, czasami trzeba powalczyć z samym sobą. Powinieneś postarać się zachować o wiele większy dystans do rzeczywistości niż zwykle. Zwróć lepiej uwagę na swoje nogi, są zmęczone. Jeśli masz tendencje do żylaków, uważaj podwójnie.Shutterstock

LEW

Czas wzmożonej aktywności. Staraj się więc z całych sił kontynuować to, co robisz od pewnego czasu. Doprowadź wszystkie swoje „dzieła” do szczęśliwego końca. Gwiazdy podpowiadają, że przeznaczenie gotowe jest cię wspierać jeśli nie zatracisz w sobie tak ładnie budzących się chęci do zrobienia tak wielu naprawdę pożytecznych rzeczy. Nie rezygnuj z niczego przedwcześnie nim sam się nie przekonasz o wartości tego czego się podejmujesz.
Pojawią się przyjaciele, którzy wspierać cię będą skutecznie i to nie tylko podtrzymując cię na duchu ale i pomagając w konkretnych sprawach. Przed tobą naprawdę pogodny czas i miejsce na całą gamę uczuć, które niespodziewanie dla ciebie samego nagle się rozwiną. Bądź przygotowany na to , że będzie wśród twoich przyjaciół dochodziło do sporów ale będą to naprawdę twórcze spory , na których najbardziej skorzystasz właśnie Ty.

KARIERA I PIENIĄDZE

Rozpędziłeś się nieco i starasz się postawić cały świat na głowie ? Postaraj się jednak realnie ocenić swoje możliwości. Nie ograniczaj ich a jedynie rozsądnie i bez nadmiernych emocji , oceń. Szybko przekonasz się jakie było ci to potrzebne. Widząc wszystkie możliwości i ograniczenia dokonasz naprawdę słusznych wyborów i pójdziesz w stronę , która okaże się być dla Ciebie najciekawsza. Już to , samo w sobie będzie sukcesem. Zwycięstwa i drobne sukcesy pozwolą ci nabrać tak ważnej dla ciebie pewności siebie. Spokojnie i pewnie pokonasz drobne, choć niespodziewane kłopoty jakie się pojawią. Na przekór wszystkiemu umocnią cię a ich rozwiązanie da ci wiele satysfakcji.

ZDROWIE

Zbyt nerwowo żyjesz. Naprawdę nie ma potrzeby. Dobrze by było, byś w tym roku wyjechał na dłuższy urlop. Ale jeśli to się nie uda to zapewnij sobie codziennie po kilka chwil swojego prywatnego urlopu. Warto, byś się nad tym zastanowił nerwy, to zagrożenie dla twojego żołądka i jelit.

PANNA

Twoje codzienne boje z rzeczywistością powoli dobiegają końca. Możesz znowu liczyć na bardzo dużo sympatii i życzliwości ze strony najbliższego otoczenia. Już wkrótce sama się przekonasz , jak wielu ludzi gotowych jest Ci pomóc choć – nie ma czego kryć – nie zawsze pamiętałaś o ich istnieniu. Ale teraz uda ci się wszystkie te zaniedbania wobec najbliższej rodziny i wiernych ci przyjaciół naprawić. Uważnie słuchaj tego wszystkiego co chcą ci przekazać życzliwi ludzie. Mają o wiele więcej cennych uwag niż możesz się spodziewać. Nie znaczy to ,że zaraz musisz postępować dokładnie tak jak oni to chcieliby widzieć. Weź jednak poważnie do serca ich uwagi i spostrzeżenia. Oni naprawdę dobrze ci życzą. Nie ustępuj zbyt łatwo przed trudnościami.

KARIERA I PIENIĄDZE

I tu nie zapominaj o zachowaniu pewnej dozy cierpliwości i uwagi w działaniu. Dobrze wiesz ,że niecierpliwość i brak ostrożności potrafią przynieść wiele kłopotów. Czasami rzucasz się śmiało do przodu i czasami przynosi to efekty ale potrafi też przynieść zupełnie niepotrzebne komplikacje. Możesz ich uniknąć. Zastanawiaj się częściej nad krokami jakie podejmujesz. Zastanawianie się nad swoimi działaniami i analizowanie ich skutków nie musi oznaczać spowolnienia marszu do przodu. Na pewno jednak sprawia ,że droga jest mniej kręta i bezpieczniejsza. Czasami warto narazić się dla czegoś ważnego na niebezpieczeństwo ale narażać się na każdym kroku dla najdrobniejszej nawet rzeczy, nie ma sensu. Nie musisz tego robić. Widzę przed tobą czas skutecznych rozwiązań. Wszystkie one tylko czekają na ciebie. Nie rób wszystkiego na hura a zobaczysz jak zaskakujące i radosne będą rezultaty.

ZDROWIE

Koniecznie zadbaj o swoją skórę, bo istnieje niebezpieczeństwo powstania jakichś problemów. Jeśli znowu zaczną dokuczać ci bóle głowy nie przesadzaj z tabletkami. Nie ma sensu za bardzo się od nich uzależniać. A tabletki jak wiadomo przynoszą ulgę na krótko, nie likwidując samego źródła bólu. Nic ci takiego nie grozi byś musiał z tego powodu się zamartwiać.Shutterstock

WAGA


Na początku roku nie będziesz miała zbyt wielu okazji do odpoczynku. Twoja skłonność do nieco despotycznego podejmowania decyzji za plecami wszystkich zainteresowanych a zwłaszcza tych najbliższych wyjdzie ci teraz bokiem. Trzeba będzie robić prace za innych. Często wydaje ci się ,że masz prawo decyzji. Pamiętaj jednak , że nawet ci najbliżsi twojemu sercu, powinni brać udział w decyzjach, które mają im przynieść zadowolenie. Nie martw się jednak, z powodzeniem naprawisz swoje błędy i w porę się zreflektujesz. Nauczysz się nie tyle narzucać swoje poglądy, co przekonywać do swoich racji. I to już jest coś. Potem – a widzę to wyraźnie – przyjdzie czas na drobne radości i swobodny śmiech. Ogólnie los zdaje się ci sprzyjać. Wykorzystuj tę sytuację i staraj się dogadywać ze swoimi bliskimi i dalszymi znajomymi na zasadzie dyskusji.

KARIERA I PIENIĄDZE

Poczujesz jak czasami bardzo potrzebna jest człowiekowi bezinteresowna i życzliwa pomoc przy rozwiązywaniu nawet małych problemów. Na szczęście zreflektowałeś się w porę i pomoc ze strony twoich znajomych, przy zrealizowaniu kilku pomysłów będziesz miał zapewnioną. Twój dzień , za sprawą paru niespodziewanych wydarzeń, nabierze blasku. Tylko wydarzeń tych nie zlekceważ i nie przegap. Bardzo o to łatwo w codziennym zabieganiu. Być może wymknie ci się kilka okazji ubarwienia codzienności ale mogę cię pocieszyć , że jedno – bardzo ważne dla ciebie spotkanie – nie ominie cię w żaden sposób. Nawet jakbyś chciał to i tak go nie unikniesz. To będzie naprawdę szczęśliwy znak losu. Zaskoczy cię z całą pewnością ale nie bój się go , zapewniam ,że znak ten niesie w sobie wiele dobrego. Jestem całkowicie pewna , że może wiele zmienić w twoim życiu.

ZDROWIE

Styczeń, luty i marzec to czas, w którym bardzo często będziesz się czuł osłabiony, zmęczony i nieco rozdrażniony. To naturalna kolej rzeczy. Sama wiesz jak bywa meczące takie złe samopoczucie pozornie bez konkretnej przyczyny. Ale przyczyna istnieje – niepotrzebny pośpiech i niecierpliwość w realizowaniu nawet najprostszych , codziennych czynności. Zwolnij.

SKORPION


Przychodzi taki czas , że najlepiej czujemy się w towarzystwie osób bliskich, serdecznych, kochanych. Nie bardzo chce się nam ruszać w świat, robić cokolwiek a już najmniej wprowadzać jakiekolwiek zmiany. Taki właśnie czas przyszedł teraz i na ciebie. Nie szarp się, nie miej wyrzutów sumienia, nie obwiniaj się o to ,że tak naprawdę nic ci się nie chce robić. Ciesz się atmosferą przyjaźni i miłości. Nie często mamy takie okazje. Gwiazdy wiedzą co robią. Należy ci się przynajmniej kilka miesięcy odpoczynku od wiecznego zabiegania. Jeśli dobrze go wykorzystasz będziesz miał wiele energii, by znowu ruszyć z posad swoją codzienność. Co najważniejsze dla Ciebie w tym roku, to uzbroisz się w cierpliwość , której ostatnio tak ci było brak , a która potrzebna ci będzie, by odnowić wiele zaniedbanych znajomości i na nowo rozdmuchać płomień przyjaźni. Znowu będziesz miał to , czego czasami tak bardzo było ci brak. Świadomość ,że życie nadal tętni wokół a ty jesteś jego pełnym werwy elementem.

KARIERA I PIENIĄDZE


Będziesz trochę narzekać na brak gotówki. Nie przejmuj się tym, jak zawsze pieniędzy zdaje się być za mało. Tym razem nie będą ci one potrzebne w nadmiarze. Początek roku to czas miłego lenistwa w gronie bliskich ci osób, czas bezpieczeństwa, twojego spokoju i odpoczynku. W gwiazdach widać już nadchodzące ożywienie w tak bardzo zajmujących cię sprawach. Jeszcze nie będziesz wiedział „ w co włożyć ręce”. Kiedy świat ruszy ostro do przodu a zdarzenia będą wyprzedzały twoje myśli, wspomnisz pierwsze tygodnie roku, kiedy nic się nie działo, z rozrzewnieniem. Do marca nie podejmuj teraz jakichkolwiek ważnych decyzji. Poczekaj jeszcze trochę. Wiem, że wiele spraw w bardzo szybkim tempie ułoży się przed tobą jak na tacy a miłym kłopotem będzie wybór spośród zdarzeń tych , które naprawdę mają dla ciebie wartość.

ZDROWIE

Drobne dolegliwości, choć uciążliwe, nie będą miały wpływu na ogólny stan twojego zdrowia. Na szczęście widzę , że nadchodzą dni , w których będziesz miał okazję do wielu radości i śmiechu. Poczucie humoru będzie ci dopisywać i bez większych napięć emocjonalnych zdołasz pokonać dokuczający ci czasami stan niepewności.STRZELEC

Kosmos najprawdopodobniej postanowił cię rozruszać, bo w Twoim życiu pojawi się ktoś, o kogo istnieniu dawno już zapomniałeś , a kto okaże się bardzo znaczącą dla ciebie osobą. Los potrafi płatać figle i sprawiać zadziwiające niespodzianki. I to takie , które zadziwiają i zaskakują nas samych. Gwałtowne zwroty wydarzeń bywają szokujące ale czasami bardzo nam potrzebne. Widzę ,że takie zwroty teraz w twoim życiu nastąpią. Naprawdę masz się z czego cieszyć. Kto wie , może nawet zdecydujesz się na podróż, o której tak marzysz , a którą tak długo odkładałeś pod byle pretekstem. Warto się nad nią zastanowić, bo czas ku temu masz wyjątkowo pomyślny. Równie korzystny układ gwiazd może długo nie nadejść. Nie znaczy to jednak , że natychmiast masz ruszać. Oznacza jedynie, że jeśli chcesz to zrobić tak naprawdę , zrób to teraz a gwiazdy i egipskie moce wspierać cię będą ze wszystkich sił.

KARIERA I PIENIĄDZE

Zaskoczy cię natłok spraw. Jak ci już nie raz mówiłam , wszystko to musi nadejść i przetoczyć się przez ciebie. Widzę ,że wyśmienicie sobie poradzisz, choć długo nie będziesz umiał wyjść ze zdziwienia, co też zgotowały ci gwiazdy i w jak zadziwiający sposób sobie z tym poradziłeś. No cóż, będziesz miał teraz dużo szczęścia, bo gwiazdy wspierają cię pracowicie. Nie martw się więc ilością rzeczy do zrobienia, bo choćby było ich dwa razy więcej wszystko się uda. Działaj i nie zapominaj , że kiedy czas sprzyja a ty znajdziesz w sobie dostatecznie wiele energii najtrudniejsze nawet przeszkody są do pokonania. Uśmiechaj się więc i powolutku rób swoje. Efekty przyjdą na pewno i to szybciej niż myślisz. Nie ma w tym wielkiego cudu.

ZDROWIE

Jeśli niezbyt starannie dbasz o stan swojego uzębienia, to nie lekceważ tych spraw. Nadchodzi okres, kiedy , jeśli nie zareagujesz w porę, mogą się pojawić bardzo poważne problemy. Zajmij się stanem swojego uzębienia jak najszybciej.


KOZIOROŻEC

Układ planet w tym roku dla Ciebie utworzył zadziwiającą mozaikę. Energia tego układu sprawi, że w wielu twoich domowych sprawach może dojść do zaskakujących, choć ogólnie rzecz biorąc , korzystnych zmian. Ogarnie cię optymistyczny nastrój i nie pozwolisz, aby cokolwiek popsuło ci humor. Takie pogodne i jasne spojrzenie, pozwoli ci na swobodne wyłapanie, pośród różnych spraw, rzeczy, które pozwolą na rozwinięcie skrzydeł. Masz szansę na duchowy lot, poza granice własnej wyobraźni. Masz szansę poznać nowy smak uczuć , które zdawały ci się znane a przecież okaże się , że mają jeszcze tysiące nie odkrytych przez ciebie barw. Taki lot do wnętrza samego siebie bardzo ci się przyda. Pozwoli z zupełnie innej strony popatrzeć na otaczających cię ludzi, ich emocje i nastroje.

KARIERA I PIENIĄDZE

Nie ruszaj od razu z kopyta do załatwiania wszystkich zaległych problemów, o których sobie nagle przypomniałeś, bo nie uda ci się niczego zrobić spokojnie, dokładnie i porządnie. Ruszaj zatem powoli ale uparcie przyj do przodu. Nie oczekuj na szybkie efekty. Poukładaj i usystematyzuj swoją pracę. Nie rzucaj się na wszystko na raz. Czas będzie grał na twoją korzyść – zaufaj mi. Takie przeskakiwanie z jednej sprawy na drugą wprawdzie zajmuje czas i sprawia ,że dzień przechodzi błyskawicznie ale nie da ci efektów, jakie będziesz mógł mieć, robiąc wszystko systematycznie i we właściwej kolejności. Jeśli ułożysz sobie w głowie wyraźny plan, wszystko pójdzie jak z płatka .

ZDROWIE

Twoje, tak czasami nużące cię dolegliwości, zaczną mijać. Bądź tylko konsekwentny w walce z nimi. Znajdziesz w sobie tyle siły, by zdobyć się na systematyczność. To pozwoli ci nie tylko na uporanie się z dolegliwościami ale przywróci ci wiarę w siebie i ogólny spokój , którego tak często ci brak. Koniec z tym.WODNIK


Muszę ci powiedzieć ,że w pierwszych dniach tego roku możesz czuć się trochę niepewny i zagubiony. Zapewniam cię ,że nie będzie to trwało zbyt długo i nie będzie zbyt męczące ale warto o tym pamiętać i nie robić nic na siłę. Daj sobie spokój z poważniejszymi sprawami. Za jakiś czas znowu dasz sobie radę właściwie z każdym problemem. Niekiedy naprawdę warto zrezygnować z czegoś, by później zyskać na wszystkim podwójnie. A właśnie teraz nie warto się upierać. W lutym wszystko ruszy naprzód. Czekając jednak na odpowiedni moment, w którym twoja skuteczność będzie naprawdę duża, nie zaniedbuj zwykłych codziennych obowiązków. Wykonywane systematycznie są prawie niezauważalne. Zaniedbane, doprowadzą do spiętrzenia się na kształt wielkiej tamy , która skutecznie ograniczy pole twoich możliwości. O resztę się nie martw.

KARIERA I PIENIĄDZE

Rośnie w tobie napięcie z powodu zbyt , twoim zdaniem, wolnego załatwiania koniecznych rzeczy? Nie potrzebnie. Przestoje bywają irytujące, jednak pomyśl sobie, że najważniejszą rzeczą jest to, by wszystko co ma być załatwione znalazło swój szczęśliwy finał. I znajdzie, bowiem i to co robisz i sposób, w jaki myślisz o różnych rzeczach, znajduje zrozumienie u Planet i poparcie wśród gwiezdnych energii. Wystarczy tylko nieco poczekać. W tym czasie możesz przecież zająć się tak wieloma ciekawymi rzeczami. Ot choćby tymi , które tak często odkładasz na bok, tłumacząc się brakiem czasu , a które tak kiedyś lubiłeś. Los daje ci szansę, byś sobie o nich przypomniał. Wykorzystaj tę szansę. Świat nie zawali się zaraz tylko dlatego ,że ty zajmiesz się na chwilę własnymi przyjemnościami. Natomiast ty na pewno dzięki temu się wzmocnisz i wyciszysz.

ZDROWIE

W większości miesięcy będziesz czuć się wspaniale, cudownie odprężony, zadowolony z życia i z siebie. Ale uważaj ! To nie będzie trwać wiecznie. Przez pewien bardzo krótki okres poczujesz się nagle i bez powodu zagubiony , samotny , dziwnie smutny. Niech cię to nie zaskakuje. To tylko taki mały przerywnik , który pozwoli ci na głębsze refleksje. Refleksje te staną się źródłem nowych doznań .

RYBY

Nie uciekaj przed kłopotami w drobiazgi. Trudności, z jakimi przyjdzie ci się borykać na początku roku, nie znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Musisz je dzielnie przejść i w miarę szybko wyrzucić z własnego życia. Uda się!. A ponieważ cieszysz się nadal poparciem gwiazd, to wiele z twoich kłopotów uda ci się zlikwidować, o wiele łatwiej niż możesz przypuszczać. Nie brak ci przecież odwagi i pomysłowości. W końcu nie przez takie rzeczy przechodziłeś w swoim życiu i zawsze ci się udawało. Dlaczego ma się nie udać właśnie teraz. Przy okazji twoja odwaga w pokonywaniu trudności, przyda się też innym z twojego otoczenia. Będziesz stanowił wzór dla swojej rodziny , przyjaciół i znajomych. To też będzie twoim zwycięstwem. Kto wie, czy akurat z niego nie będziesz w przyszłości najbardziej dumny. W połowie roku nadspodziewanie dobrze zaczną ci się układać twoje kontakty towarzyskie. Bardzo łatwo poradzisz sobie z wiszącymi w powietrzu sporami i poważniejszymi konfliktami.

KARIERA I PIENIĄDZE

Uważaj !Nie daj się ponieść ambicjom. Układ planet w początku roku sprzyja takim zachowaniom ale ich nie wymusza. Wiele, naprawdę wiele, zależeć będzie od ciebie i twojej postawy. To trudne ale kiedy się temu uważnie przyjrzysz, zrozumiesz ,że to jest idealna sytuacja. Możesz naprawdę decydować za siebie i tylko przed sobą odpowiadać za własne posunięcia. Nie zmarnuj takiego układu gwiazd ale też nie staraj się robić wszystkiego za szybko. Każda sprawa, każda decyzja , każde posunięcie musi następować w swoim własnym miejscu i czasie. Coś zrobione za szybko lub za wolno jest równie złe. Jeśli chcesz wybrać się w podróż, to zrób to w najbliższym czasie. Może się bowiem okazać, że to co musiałeś nie ze swojej winy odłożyć na później, było darem losu i teraz dopiero znajdzie swoje prawdziwe spełnienie.

ZDROWIE

Jeśli cokolwiek zagraża teraz naprawdę trwałości twojego zdrowia, to własne przeczulenia na punkcie byle bólu czy rwania w stawach. Tak naprawdę nie musisz się na dłuższą metę tak przejmować swoim samopoczuciem. Pamiętasz jak dobrze robią ci spacery i pobyt na świeżym powietrzu ? Nie rezygnuj z codziennej porcji tlenu, nawet jeśli wydaje ci się , że nie masz siły na przebycie choćby kawałka drogi.