Dwudziestoletnia Ola i 19-letnia Milena mają niezwykłą mamę. Małgorzata Foremniak należy do grona najseksowniejszych aktorek w Polsce. I chętnie udziela im cennych rad. Foremniak uważa, że każda kobieta powinna mieć na koncie dużo miłosnych doświadczeń.

Reklama

– Nigdy nie ostrzegam dziewczyn przed facetami. Tłumaczę im, że aby się dowiedzieć, jaką się jest kobietą, trzeba przejść przez różne doświadczenia. Trzeba być otwartym, bo wtedy można powiedzieć: to chcę, a tego nie chcę – mówi nam Małgorzata Foremniak.

– Nie można rezygnować z czegoś, o czym nie ma się pojęcia. Oczywiście fajnie by było nie wylądować w malinach. Ale to też jest kolejne doświadczenie – dodaje.

Foremniak uważa, że córki powinny przede wszystkim zadbać o swoje dobro.

– Uczę dziewczyny poczucia wartości jako człowieka i jako kobiety. Kobieta ma to do siebie, że chce zawiesić firanki, prać i stworzyć dom. A panom to odpowiada, bo są wychowywani przez mamy. Więc mówię im: najpierw musicie wiedzieć, kim jesteście jako kobiety. Wtedy będziecie mogły korzystać z życia i dostaniecie takiego partnera, który was będzie szanował i który będzie uwielbiał tę waszą świadomą kobiecość – wyjaśnia swoją metodę wychowawczą aktorka.

Kinga Rusin. Kim jest jej tajemniczy znajomy?