W domu Andrzeja Leppera na wydaniu została już tylko jedna córka Renata.
Reszta dzieci założyła już swoje rodziny. W tę sobotę szef Samoobrony wydał za mąż Małgorzatę. Okoliczność niezwykle radosna. Niestety, cała rodzina nie mogła wziąć w udziału w weselu. Dwa tygodnie temu Lepperowie przeżyli bowiem rodzinną tragedię.

Reklama

Małgorzata wyszła za mąż za studenta piątego roku prawa - Adriana. Pan młody poznał żonę w kancelarii prawnej w Warszawie, a pochodzi z Siemiatycz.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urodziła!Inne

„Wesele było skromne” - mówi nam Andrzej Lepper. „Nic specjalnego. Na 50 osób. Niestety, nie cała rodzina mogła wziąć w nim udział. Goście ze strony żony byli tylko na ślubie. Na weselu się nie pojawili, bo dwa tygodnie temu w wypadku samochodowym zginął ojciec chrzestny Małgosi”.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urodziła!Inne

Ślub odbył się w kościele w Krupach (zachodniopomorskie), a wesele w hotelu Lidia-Spa w Darłówku Zachodnim. Andrzej Lepper złożył życzenia córce na samym końcu. Na ślubie nie było jego znanych partyjnych kolegów. Właściwie sama rodzina. Po ślubie, a przed weselem, młodzi pojechali zabytkowym rolls-roycem na sesję zdjęciową. A potem bawili się na weselisku.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urodziła!Inne

„Bardzo było miło. Rodzinnie” - mówi Andrzej Lepper, który cieszy się z wydania Małgorzaty za mąż, a dzięki rodzinnej uroczystości i szczęściu córki mógł zapomnieć na chwilę o własnych problemach, których mu ostatnio nie brakuje.

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urodziła!Inne

Uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" urodziła!