Inne
Reklama

Są błyskotliwie inteligentne, przebojowe i atrakcyjne. Przyjaźnią się od czasów wczesnej młodości, ale to współczesne podobne doświadczenia zbliżyły je do siebie. Zbyt dobrze wiedzą, że w ich świecie małżeństwo jest nietrwałą instytucją, a dzieci przeszkadzają w robieniu kariery. Mieszkają na Manhattanie i cenią sobie prestiż tego miejsca. Ale ich ambicje mają swoją cenę – gdy wygrywają wyścig o lepszą posadę i jeszcze wyższe pobory, mogą stracić coś cenniejszego. Te przyjaciółki zawsze jednak mogą liczyć na siebie.
Oto fabuła nowego serialu przeznaczonego dla kobiecej widowni.

Czy taki opis z czymś wam się nie kojarzy? Ależ oczywiście! Z „Seksem w wielkim mieście”. Nie bez powodu. Twórcą „Kaszmirowej mafii” jest bowiem sam Darren Star - producent nagradzanego i wielbionego „Seksu w wielkim mieście”. Również inni zaangażowani w projekt twórcy mogą się pochwalić doświadczeniem w tworzeniu dedykowanych kobietom seriali i komedii romantycznych.Inne / ANDREW ECCLES

„Kaszmirowa mafia” to chwilami szczere do bólu, ale też zabawne spojrzenie na cztery ambitne młode kobiety, które w „nowojorskiej dżungli” nauczyły się z powodzeniem rywalizować z mężczyznami i innymi kobietami, wygrywając na polu zawodowych, ale nie zawsze w sferze prywatnej i wtedy najważniejsza okazuje się łącząca je przyjaźń - jak w przysłowiowej mafii, wspierają się w najtrudniejszych chwilach i zawsze mogą na siebie liczyć.

Zoe Burden (w tej roli - Frances O’Connor, znana z filmów: „Mansfield Park” i „A.I. Sztuczna inteligencja”) – naczelny dyrektor w dużym banku inwestycyjnym - z trudem zachowuje równowagę między odpowiedzialną posadą a rolą matki i żony.

Mia Mason (Lucy Liu – gwiazda serialu „Ally McBeal” i przeboju kinowego „Aniołki Charlie'go”) pnie się po szczeblach kariery w popularnym magazynie o modzie i ma szansę awansować. Która pokusa dla niej okaże się bardziej kusząca: ślub czy podwyżka?

Reklama

Juliet Draper (Miranda Otto, czyli Eowina z „Władcy Pierścieni: Powrót Króla” oraz znana z przeboju kinowego - „Wojna światów”) - renomowana specjalista od pozyskiwania grantów (zbierania funduszy) – odkryje, że jedną z jej zamożnych klientek bardziej od jej fachowej pomocy interesuje jej przystojny mąż, Davis (Peter Hermann)...

Caitlin Dowd (Bonnie Somerville, znana z serialu „Nowojorscy gliniarze” i filmu „Zakręcony”) to szefowa firmy kosmetycznej, której fantastyczne osiągnięcia zawodowe rażąco kontrastują z nieudanym życiem prywatnym. Po latach fatalnych randek w ciemno z różnymi męskimi nieudacznikami przypadkowo spotka tę właściwą osobę – tej samej płci.Inne

Serial startuje 23 lipca na antenie Telewizji Polsat. Czy któraś z aktorek stanie się ikoną mody na miarę Sarah Jessiki Parker? Czy produkcja będzie w stanie pobić „Seks w wielkim mieście”, który stał się nie tylko kultowym serialem, ale też barometrem, a nawet katalizatorem zmian obyczajowych? Zobaczymy.

Inne