BARAN od 21.03 do 20.04

Przeżyjesz miłość życia!

W wakacje opiekę nad twoim znakiem roztoczą Wenus i Saturn. A to oznacza, że letnie miesiące upłyną pod znakiem namiętności, wielkich uczuć, ale i kłopotów. Bo wiadomo - miłość jest piękna, ale bywa trudna… Jeżeli jesteś singlem, już w z końcem lipca masz szansę spotkać mężczyznę swoich marzeń. Ale uwaga, będzie to pan starszy od Ciebie, a miłość będzie się przeplatać z fascynacją i dziewczęcym zauroczeniem.

Pamiętaj: staraj się, by był to układ partnerski, nie pozwól, by to on dominował! Uważać powinny szczególnie Barany z trzeciej dekady. Natomiast te pozostające w związku, ale niezbyt szczęśliwe, zapomną się w ramionach Bliźniaka. Jego poczucie humoru sprawi, że wakacje, zapowiadające się na nudne, będą jednak wspaniałe! Jeżeli chcesz uratować swój związek, zdobądź się na szczerość: mów otwarcie o swoich potrzebach, o tym, co cię rani. Ta sama zasada dotyczy Baranów, które poznały nowego partnera - albo powiesz wprost, że jesteś zazdrosna, albo Wasz związek będzie przypominał scenę pełną kłótni… Postaraj się też widzieć nie tylko wady partnera, lecz także jego zalety.

Wszystkie Barany powinny uważać 17-18 sierpnia: mężczyzna na całe życie jest na wyciągnięcie ręki. Poddaj się impulsom. Jeżeli jesteś wolna, nie przegap go! Jeżeli zajęta - hmm…

BYK od 21.04 do 20.05

Prowadzisz ryzykowną grę

Błyskawice będą błyskać zarówno na niebie, jak i w Twoim sercu. To lato pełne wrażeń, nie zawsze przyjemnych. Kłótnie, rozstania i pojednania - jednym słowem, pełen zestaw! Od połowy lipca do drugiego tygodnia sierpnia trwa czas wielkich uniesień. Czekają Cię więc cztery tygodnie miłosnych perypetii. Mężczyzna spod znaku Byka lub Panny będzie Cię zapewniał o swojej wierności i wielkim uczuciu. Jeżeli to Twój partner - gratulacje! Ten czas to również wspaniały moment na ślub, zaręczyny lub podróż poślubną. Może warto odświeżyć uczucia, wybrać się gdzieś tylko z ukochanym?

Ale uwaga! W sierpniu możesz też zostać bohaterką skandalu. Postaraj się, aby wakacyjny flirt nie zmienił się w niebezpieczną grę. No i na pewno powinnaś sprawdzać, czy w pobliżu nie czają się niewygodni świadkowie! Natomiast jeżeli umiejętnie poprowadzisz grę, wzbudzisz w stałym partnerze lekkie uczucie zazdrości. To może być dobry sprawdzian i motywacja dla ukochanego, by zaczął się Tobą bardziej interesować! Takie zamieszanie może odświeżyć miłość!

Bądź czujna 28 sierpnia: wszystkie Byki będą wówczas pod obstrzałem Amora. Jednak wokół Ciebie będzie się kręcił i prawdziwy mężczyzna, i niewierny czaruś! Nie daj się zwieść pozorom. Samotne Byki mają szansę poznać tego jedynego!


BLIŹNIĘTA od 21.05 do 21.06

Nadszedł czas pojednania

Oj, działo się ostatnio, może nawet trochę za dużo. Na szczęście, najgorsze chwile masz za sobą. Już od początku lipca planety są dla Ciebie łaskawe - znów zaczniesz się cieszyć bliskością i zrozumieniem partnera. Będziesz wręcz promieniować seksapilem i niejeden mężczyzna w Twoim otoczeniu to zauważy. A partner dzięki temu łatwiej zrozumie, jak bardzo Cię kocha i jak mu na tobie zależy. Ale bądź ostrożna. To zrozumiałe, że chcesz wzbudzić lekką zazdrość w partnerze, jednak zbyt odważnym flirtem ryzykujesz miłość!

Miesiącem przełomowym będzie sierpień - zniknie nagromadzone niezadowolenie i nagle oboje odkryjecie, że nie potraficie bez siebie żyć - i wcale nie chcecie tego próbować! To dobry czas także dla samotnych Bliźniąt - nie broń się więc przed randkami, teraz Wenus sprzyja twoim miłosnym planom. Pamiętaj, że stałe związki wcale nie są złe i skazane na niepowodzenie - zaufaj uczuciom i partnerowi! Na ten miesiąc warto też zaplanować zaręczyny albo podróż poślubną. Szczególnie dobre dni to 12 i 13 sierpnia. Może warto przedłużyć weekend i wyjechać z ukochanym na romantyczną wyprawę? Samotne Bliźnięta mogą spodziewać się oświadczyn!


RAK od 22.06 do 22.07


Flirty przez całe wakacje

Lato będzie twoje! W stałych związkach pełna harmonia, a wszystkie Raki - i te samotne, i te zajęte - powinny się przygotować na wiele wydarzeń. Nie opędzisz się od zaproszeń, nawiążesz nowe kontakty. Jeżeli jeszcze nie spotkałaś tego wymarzonego, teraz masz szansę. Uważaj jednak na mężczyznę spod znaku Panny: sprawdź, czy aby nie jest skąpcem - taki Ci niepotrzebny! Natomiast pan Byk - o, to zupełnie inna historia! Jego erotyzm działa jak magnes.

Samotne Raki nie powinny się zastanawiać - nawet gdyby ten związek miał być tylko przelotny, naprawdę warto! Niezapomniane wrażenia… Zajęte Raki powinny się zastanowić. Po takich emocjach nic już nie będzie takie samo, może więc nie warto ryzykować trwałości stałego związku? Szczególnie gorąco będzie 23 lipca - może kolacja z ukochanym?

Jeżeli chcesz wprowadzić zmiany w swoim życiu (zaręczyny czy podróż), to polecamy przełom lipca i sierpnia. Uwaga! Flirty mogą skończyć się poważnie, panuj więc nad swoimi emocjami. Zwłaszcza 24 sierpnia zachowaj rozsądek - szykuje się romans z kolegą z firmy… I chociaż może drażnić cię obojętność partnera, zastanów się, czy chcesz w ten sposób się na nim mścić! Kochanka czasem trudno się pozbyć…


LEW od 23.07 do 22.08

Do zakochania jeden krok

Czy wiesz, że istnieje coś takiego jak uzależnienie seksualne? Podczas tych wakacji może to grozić i Tobie! Lwy single, zwłaszcza te z trzeciej dekady, mogą się już na początku lipca śmiertelnie zakochać… w kimś starszym lub młodszym od siebie! Ale niestety grozi to również i tym zajętym. Z tego powodu w stałych związkach Lwa może na przełomie lipca i sierpnia dojść do ostrych kłótni i scen zazdrości. O dziwo, tak naprawdę dopiero zachowanie partnera uświadomi Ci, jak bardzo zaangażowałaś się w romans. On będzie nieufny i podejrzliwy, Ty zaś pełna entuzjazmu i zła z powodu narzucanych przez niego ograniczeń. Kłócić się będziecie o wszystko, także o pieniądze. Uwaga! Ostra wymiana zdań będzie szczególnie niebezpieczna 23 i 24 lipca. Nie idź w zaparte, zawrzyj kompromis.

I jeszcze jedna ważna sprawa - jeżeli w głowie zawróci Ci Bliźniak, bądź rozsądna i zachowaj dystans. On zbałamuci i porzuci - nie dowierzaj rzucanym przez niego pochopnie obietnicom! Pojednanie ze stałym partnerem jest możliwe - połączy Was wspólna inwestycja. Czyżby jednak nowe mieszkanie? A jeżeli czujesz, że ten nowy to jest to, zdecyduj się na rozmowę i rozstanie z partnerem 30 lub 31 sierpnia. W te dni masz szansę załatwić wszystko po przyjacielsku!


PANNA od 23.08 do 22.09

Teraz nikt ci się nie oprze!

Jeszcze się nie zakochałaś? Więc stanie się to teraz! I to bez względu na to, czy nosisz obrączkę, czy nie. Ale o ile niewinny flirt jest miłą i czasem bardzo potrzebną odmianą, uważaj, by rzeczywiście pozostał niewinny! W przeciwnym razie czekają cię potężne awantury. Ale i słodkie pojednania - jednym słowem, wszystko się dobrze skończy. Kulminacyjny moment w miłości to koniec lipca. Ponieważ trudno Ci się oprzeć, adoratorów będziesz miała na pęczki. I kogo tu wybrać? Wrażliwego Raka czy może raczej bogatego Byka? Single przeżywają najpiękniejsze chwile swojego życia, ale zajęte Panny muszą uważać. Zwłaszcza 5 i 6 sierpnia ognisty flirt może być przyczyną kryzysu w związku. Albo i początkiem końca…

Powinnaś zachować ostrożność także w drugiej połowie sierpnia. Twój seksapil przyciągnie humorzastego złośnika. Może być z tego piękna i długa przyjaźń, romansu nie polecamy. Byłby gorzkim rozczarowaniem. Samotne Panny! 24 i 25 sierpnia to czas na miłosne wyznania. Lubisz tego Koziorożca, ale denerwują cię jego nieśmiałość i platoniczny romantyzm? No cóż, jesteś odważna i najlepiej zrobisz, biorąc sprawy w swoje ręce. Ty pierwsza wyznaj miłość!


WAGA od 23.09 do 22.10

Prawdziwej miłości czas…

Życie to ciągłe zmiany - także w miłości. Jeżeli poznałaś kogoś w maju lub czerwcu, to 25 lipca będziesz mogła przekonać się, jak poważne jest to uczucie. W tym właśnie miesiącu pojawi się też ktoś, kto Cię naprawdę pokocha. Doceni taką, jaka jesteś, i nic nie będzie chciał w Tobie zmieniać. To brzmi jak bajka, prawda? Ale prawdziwych fajerwerków możesz spodziewać się w sierpniu. W stałych związkach, nawet wieloletnich, rozpali się na nowo namiętność. Samotne Wagi będą miały okazję przeżyć erotyczną ucztę zmysłów w towarzystwie Lwa. Nie dla wszystkich Wag ta znajomość będzie oznaczać związek na całe życie, ale na pewno poczujesz się dzięki niej lepiej. 12 sierpnia ktoś sprawi, że zdecydowanie wzrośnie Twoja samoocena, a co za tym idzie - optymizm i radość.

Pod koniec sierpnia spotkasz zakochanego w Tobie Bliźniaka. Jeżeli jesteś samotna lub myślisz o zmianie partnera, zatrzymaj się na chwilę przy tym wyborze. To facet, który rozumie Twoje potrzeby i daje wystarczająco dużo swobody, by związek miał szanse! Przy nim poczujesz, że można osiągnąć z drugą osobą pełne porozumienie. Na poważne rozmowy i podejmowanie decyzji wybierz dzień 27 sierpnia. Jeżeli ktoś wyzna Ci tego dnia miłość, zaufaj mu! Zyskasz poczucie ciepła, bezpieczeństwa, namiętność i prawdziwą bliskość!

SKORPION od 23.10 do 21.11

Nie przegap wielkiego uczucia

Wakacje niosą ryzyko zakochania! To właśnie miłość sprawia, że jesteś piękniejsza i znajdujesz w sobie niewiarygodne siły. Ale postaraj się zachować rozsądek, w przeciwnym razie uzależnisz się od partnera, a tego na dłuższą metę nie zniesiesz! 13 i 14 lipca to czas fascynującej miłości, wielkiego zauroczenia. Także te Skorpiony, które mają partnera od dawna, na nowo odkryją jego uroki. A zakochać się po raz kolejny w tym samym facecie - i do tego z wzajemnością - to naprawdę wspaniała sprawa!

Jeżeli jesteś samotna, to od połowy lipca przez cztery tygodnie pilnie się rozglądaj - spotkasz romantyka. Jest co prawda dość skryty i nieco egocentryczny, ale ty jesteś mądra i przebiegła, wiesz, jak radzić sobie z trudnymi przypadkami. A tu warto powalczyć - to może być związek na całe życie! Pamiętaj tylko, by nie poddawać się jego woli. Natomiast 29 lipca możesz spodziewać się zaproszenia od Raka. Bardzo romantycznie… Niestety, wszystkie te flirty ciężko zniesie twój stały partner - przygotuj się więc na trudną rozmowę 6 sierpnia. Będzie gorąco… Nic dziwnego, że teraz szukasz pocieszenia. Może to wykorzystać mężczyzna spod znaku Panny w okolicy 24 sierpnia. On umie prawić komplementy, a Ty jesteś teraz łasa na miłe słowa. Zwłaszcza od kogoś, kto Cię naprawdę rozumie!


STRZELEC od 22.11 do 21.12

Spokój i pełna harmonia

W sierpniu strzelce pozostające w stałych związkach na nowo odkryją miłość! Poczujesz ze zdwojoną mocą, jak wspaniale dopełniacie się z partnerem, że tworzycie jedność i… jacy jesteście szczęśliwi. Spełnicie też wreszcie swoje marzenie. Jakie? Sami wiecie najlepiej. Jeśli zaś jesteś singielką, być może dołączysz po tych wakacjach do grona zaobrączkowanych. Spotkasz mężczyznę, z którym będziesz mogła stworzyć stały i bardzo silny związek. Pod jednym jednak warunkiem - nie wiś na nim! Kochacie się mocno i jest rzeczą naturalną, że chcesz spędzać z nim każdą wolną chwilę. Ale pozostaw mu trochę przestrzeni, pozwól oddychać.

Bardzo ważne daty to 17 i 18 sierpnia. Czeka cię wówczas poważna i szczera rozmowa z partnerem. Wyjaśnicie sobie wiele ważnych kwestii. Z wieloletnim partnerem będzie to tzw. rozmowa oczyszczająca. Może trudna, ale na pewno potrzebna, zobaczysz, że przyniesie zadziwiające efekty. A rozmowa z nowym partnerem… To będzie kolacja ze śniadaniem!


KOZIOROŻEC od 22.12 do 19.01

Serce nie zawsze słucha

Jesteś singlem? A zatem znajdujesz się pod wyjątkową opieką Wenus! Już od połowy lipca możesz spodziewać się czegoś niezwykłego. Ktoś, kto zawsze był zbyt nieśmiały, by w ogóle marzyć o Twoim sercu, tym razem zdobędzie się na odwagę. Wyznania możesz spodziewać się w okolicy 24 lipca. A Ty, kiedy wreszcie dasz mu szansę, przestaniesz być złośliwa i dostrzeżesz jego prawdziwą naturę? Ba, do tej pory z niechęcią myślałaś o tym, że znowu spotkasz go na korytarzu, a teraz z niecierpliwością będziesz czekać na Waszą wspólną podróż! Zaufasz mu, ponieważ wiesz, że on cię nie zrani. Co więcej - pomoże ci uporać się z wewnętrznym bałaganem, dzięki niemu uwierzysz w siebie. Jeżeli nie spotkasz go w pierwszej połowie wakacji, przygotuj się na miły, spokojny romans z mężczyzną spod znaku Panny. Krótka przygoda może się również przydarzyć 2 sierpnia. Uparty Byk za wszelką cenę będzie chciał Ci zaimponować, ale raczej bez powodzenia.

Wszystkie zaś Koziorożce mogą spodziewać się wybuchu miłości pod koniec sierpnia. I nie będzie to spokojne zauroczenie - wszystko zacznie dziać się w takim tempie, że stracicie orientację. Zwłaszcza mężatki powinny zachować dystans, bo takiego romansu żaden mąż nigdy nie wybaczy!


WODNIK od 20.01 do 18.02

Kto się lubi, ten się czubi

Gorące lato, gorąca atmosfera. Już w lipcu możesz spodziewać się burz, kłótni i awantur. Czeka cię bardzo poważna rozmowa z partnerem. Nierozładowywane od dawna napięcie, nieujawniane żale i pretensje wypłyną właśnie teraz. Znajdą ujście wszystkie Twoje smutki, lęki, zazdrość, niespełnione życzenia i tęsknoty. To będzie przełom w Waszym związku - albo dojdziecie do porozumienia, albo nie ma sensu dłużej tego ciągnąć. Postaraj się podczas tej dyskusji nie obwiniać, lecz szukaj rozwiązania. Mów, nie krytykuj. Jeżeli zwalczycie taki kryzys, to zwalczycie już wszystko!

Dużo spokojniej i przyjemniej będzie w sierpniu. Z dala od codzienności, na spokojnie wyjaśnicie sobie to, czego nie zdołaliście wykrzyczeć wcześniej. Może warto pomyśleć o ofercie last minute? Palmy i południowe słońce to dość romantyczna sceneria, a ta wam się przyda… Ten miesiąc będzie też dobry dla samotnych Wodników. Otwórz oczy - jest przy Tobie ktoś, kto naprawdę zabiega o twoje względy. Nie jest zazdrosny ani zaborczy - istny skarb! Wyzna Ci miłość w okolicy 17-18 sierpnia. Nie odtrącaj go, podaruj mu swoje serce. Temu facetowi naprawdę warto zaufać!


RYBY od 19.02 do 20.03

Od kłótni do… sypialni

Jeżeli jesteś mężatką, a do Twojego związku wkradła się rutyna - nie zwlekaj, wyjedź z partnerem na wakacje. Lipiec i początek sierpnia sprzyjają miłosnym planom, pojednaniom, erotycznym uniesieniom. Będziesz wolna i beztroska, a on z przyjemnością będzie z tobą spędzać całe dnie. Samotne Rybki natomiast rzucą się w ramiona czułego Raka. Wpływ tej miłości odczujesz najwyraźniej pod koniec lipca. I chociaż nawet przed samą sobą nie będziesz chciała się przyznać do tego uczucia, to ono będzie!

Za to pod koniec sierpnia zdarzy się coś, co trudno opisać. Wybuch wulkanu? Morze fajerwerków? W każdym razie uczucie wielkie, namiętne, zupełnie poza kontrolą. Poznasz ognistego Strzelca - może on dopaść zarówno wolne, jak i te zajęte Ryby! Jeżeli mężatki nie dadzą się ponieść emocjom, do końca sierpnia wszystko się uspokoi. 29 i 30 sierpnia dojdziesz do porozumienia z partnerem, a wtedy okaże się, że nawet ten wieloletni jest całkiem sensownym facetem. Nie zaszkodzi natomiast, jeżeli poddasz się prośbom ukochanego i wypróbujesz nowe pozycje w sypialni. To naprawdę dobry sposób na odświeżenie miłości i scementowanie związku. A przy okazji zapomnisz o wakacyjnych flirtach…