Czytelnicy magazynu "FHM" oddali w tym roku najwięcej głosów na bardzo młodziutką (rocznik 86) aktorkę, Megan Fox, która dopiero zaczyna robić karierę w Hollywood. Nie bez znaczenia mogło być to, że w ubiegłym roku wystąpiła w bardzo męskim filmie - "Transformersach". Fox nie ma oszałamiających sukcesów na koncie, grała w serialach, skończyła właśnie pracę nad filmem "Whore", wcześniej grała w filmach familijnych i była modelką.

21-letniej aktoreczce udało się pokonać hrabinę amerykańskiego aktorstwa - Angelinę Jolie (12), słodziutką piosenkarką Rihannę (14), seksbombę - Kim Kardashian (17) i zeszłoroczną zwyciężczynię - Jessicę Albę (w tym roku na miescu trzecim).

Fox już w 2006 roku wzbudzała zainteresowanie czytelników "FHM". Zadebiutowała wtedy w rankingu na 68. miejscu. W zeszłym roku była 65.

Najseksowniejsze kobiety 2008 roku (według mężczyzn)

Oto sześć kobiet z najpiękniejszej setki: Jessica Biel (2), Jessica Alba (3), Scarlett Johansson (5), Kate Beckinsale (10), Rihanna (14), Kim Kardashian (17).

Blondyny o wątpliwej urodzie na szarym końcu

Co ciekawe, mężczyzn wciąż kręcą niegrzeczne panienki, które w ostatnich latach straciły blask i urodę - głównie przez depresje, konflikty z prawem i reporterami. Na 77. miejscu listy znalazła się bowiem Paris Hilton, a setkę zamyka Britney Spears.