O opracowanie rankingu poproszono grupę nie dość, że dużą, to jeszcze doskonale poinformowaną. 15 tysięcy kobiet, które dużo podróżują po świecie, obywatelek 20 różnych krajów, miało uszeregować nacje pod względem ich talentów przejawianych w sypialni oraz podać uzasadnienie swoich odpowiedzi. Część odpowiedzi zgadza się z obowiązującymi stereotypami, niektóre jednak są dość zaskakujące.

ZBYT SZYBCY, ZBYT GŁOŚNI, ZBYT OWŁOSIENI

Na niechlubne miano najgorszych kochanków zasłużyli Niemcy. Czym? Tym, że brzydko pachną. Na drugim miejscu uplasowali się Brytyjczycy, skrytykowani przez panie za to, że "pozwalają kobiecie wykonać całą pracę". Szwedzi zostali ocenieni jako "zbyt szybcy w finiszu", Amerykanie jako zbyt nieokrzesani, a Holendrzy - zbyt dominujący. Grecy nie spodobali sią respondentkom z przeciwnego powodu, niż Duńczycy: uznani zostali za zbyt ckliwych. Podobny zarzut respondentki mają do Turków - są oni ich zdaniem zbyt przesłodzeni. Walijczykom dostało się za samolubstwo, a Szkotom za... zbyt głośne zachowanie w sypialni. Listę top ten najgorszych kochanków zamykają Rosjanie: dyskwalifikuje ich zbytnie owłosienie jak na gusta przeciętnej kobiety.

ONI ŚWIĘCĄ TRYUMFY W SYPIALNI

Lista najlepszych kochanków jest zgodna ze stereotypem gorącego latynoskiego kochanka. Miejsca na podium zajęli kolejno: Hiszpanie, Brazylijczycy i Włosi. Kolejne miejsce zajęła również kojarzona z wysoką kulturą i wirtuozerią w łóżku: Francja.

"Podróżujące kobiety nazwały z nazwiska i zawstydziły te nacje, które nie były w stanie dać im satysfakcji w sypialni" - mówi rzecznik strony OnePoll.com, która przeprowadziła sondę. "Takie wyniki powinny otworzyć oczy tysiącom mężczyzn na całym świecie a podróżniczki będą mogły na ich podstawie oceniać potencjalnych kochanków" - dodaje .

Jednego w tym badaniu brakuje. Skoro najgorszych kochanków skrytykowano za konkretne przywary, najlepszych powinno się pochwalić za wyjątkowe umiejętności. Tak, aby dać wskazówkę tym panom, którzy mają mocną chęć poprawy

NAJGORSI KOCHANKOWIE ŚWIATA

1. NIEMCY (zbyt brzydko pachnący)

2. Anglicy (zbyt leniwi)

3. Szwedzi (zbyt szybcy)

4. Holendrzy (zbyt dominujący)

5. Amerykanie (zbyt nieokrzesani

6. Grecy (zbyt sentymentalni)

7. Walijczycy (zbyt samolubni)

8. Szkoci (zbyt głośni)

9. Turcy (zbyt słodcy)

10. Rosjanie (zbyt owłosieni)

NAJLEPSI KOCHANKOWIE ŚWIATA

1. Hiszpanie

2. Brazylijczycy

3. Włosi

4. Francuzi

5. Irlandczycy

6. Obywatele RPA

7. Australijczycy

8. Obywatele Nowej Zelandii

9. Duńczycy

10. Kanadyjczycy____________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Krótki przegląd polskich aferzystek
>>> Seks rodem z Wysp Brytyjskich
>>> W czym prostytutka jest lepsza od żony?
>>> Jak powinnni pachnieć Tusk i Kaczyński?