Czy czasami nie masz poczucia, że twój kochanek (mąż lub partner - niepotrzebne skreślić) wkłada maksimum wysiłku, abyś odczuwała rozkosz, a ty nie umiesz mu się odwzajemnić? Pomożemy ci odczytać mapę ciała twojego mężczyzny i gdy już poznasz niektóre jej sekrety, będziesz mogła rozwinąć przed ukochanym wachlarz niesamowitych doznań.

ZAPOMNIJ O TYM, CO ROBIŁAŚ DO TEJ PORY

Gra wstępna w twoim wykonaniu nie powinna koncentrować się jedynie na penisie i jądrach. Tak, to miejsca szczególnie wrażliwe, ale uwierz, że nie jedyne. Czy myślałaś kiedyś, by zanim obdarzysz partnera głębokim pocałunkiem, zająć się jego twarzą i szyją? Uwierz, że mężczyźni to naprawdę uwielbiają!

Możesz także delikatnie podgryzać koniuszki jego uszu, łaskotać włosami policzki i zrobić mu przy okazji zmysłowy masaż głowy (koniecznie obydwiema dłońmi, przeczesując jego włosy!). Pamiętaj przy tym, by celowo omijać jego wargi, bo na nie przyjdzie czas za chwilę. Bo gdy mężczyzna coraz bardziej się podnieca, jego wargi nabiegają krwią, co sprawia, że są jeszcze bardziej wrażliwe na dotyk. Gdy to zauważysz, zastosuj piekielny trik: pieść jego usta i język na przemian wierzchnią i spodnią stroną języka. Skutek będzie piorunujący...

> czytaj dalej...DWA OGNISKA ROZKOSZY

Jeśli myślisz, że pieszczoty sutków nie podniecają mężczyzn, to jesteś w błędzie! Oczywiście nie wszystkich, ale jeśli okaże się, że twojego partnera wprawiają w błogostan, to jesteś w domu! Męskie sutki sa tak samo wrażliwe, jak nasze, a zatem poświęć im trochę czasu.

Zacznij łagodnie „pisać” palcem po jego klatce piersiowej, delikatnie kreśląc kółka wokół sutków, ale nie dotykaj ich. Potem przesuń dłon wzdłuż jego żeber, po brzuchu nad linią jego włosów łonowych i wróć w górę drugą stroną tułowia. Znów zacznij kreślić kółka palcem, ale tym razem skieruj go wprost w środek różowej tarczy...

MIEJSCE, O KTORYM NIE MIAŁAŚ POJĘCIA

Czy wiesz, co to jest perineum? To malutki skrawek skóry między tuż za jądrami twojego mężczyzny. Jest to niezwykle unerwione miejsce, toteż odpowiednia jego stymulacja może dostarczyć bardzo silnych wrażeń. Gdy kochacie się w pozycji „na jeźdźca” i czujesz, że on nieuchronnie zbliża się do mety, sięgnij między jego uda i delikatnie naciśnij perineum. Najlepiej zataczaj opuszkiem palca kółeczka w tę i z powrotem, a następnie masuj to tajemnicze miejsce w górę i w dół. Ta zmienność ruchów spowoduje, że finał waszych miłosnych zmagań będzie dla twojego partnera wyjątkowo wybuchowy!

_____________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Uwaga! W domu publicznym też promocja
>>> Aby zmysły wam nie prysły
>>> Kobiety chcą mieć teraz okrągłe pupy