Inne

Już starożytni wiedzieli, że określone smaki i zapachy pobudzają zmysły, w licznych filmach z namiętnością w tle kochankowie zjadają ze swoich ciał rozmaite pyszności, które popijają doskonałymi trunkami. Zmysł smaku jest w igraszkach szalenie ważny, szczególnie wtedy, gdy pierwsze emocje opadają.

KOCHAJ MNIE TRUSKAWKOWO

W sieci dostępne są rozmaite specyfiki, które maja podnieść temperaturę w waszej sypialni. Prawdziwe (i zasłużone) triumfy święcą erotyczne mazidła o zmysłowych zapachach. Warto zaopatrzyć się w taką miksturę, która nałożona na skórę nabiera niesamowitych właściwości - rozgrzewa lub chłodzi, mrowi, łaskocze, wydziela feromony. Taka uczta dla ust i nosa odgoni wszelkie smutki i nawet nie zauważycie, jak zaczniecie szaleć w łóżku jak para nastolatków.

1. Kamasutra, Stymulujący balsam przyjemności Truskawkowe sny o zapachu truskawki w musującym winie, cena: 53 zł; 2. Kamasutra, Aromatyczny olejek do masażu Duchowe uniesienie, cena: 79 zł; 3. Unimil, Aphrodisiac ekscytujący żel do masażu, cena: 18,99 zł.

Inne
Inne
Inne
Inne

UKOCHANY NA DESER

Widziałaś pewnie nie raz, jak filmowi kochankowie raczyli się truskawkami wprost ze swoich ciał, pryskając się do tego obficie bitą śmietaną. To oczywiście świetny pomysł, ale co zrobić zimą, gdy truskawki występują w wersji mrożonej? Taka zabawa nie byłaby chyba przyjemna. Na sezon potruskawkowy warto może zafundować sobie czekoladę do malowania ciała? Prawdopodobnie smakiem daleko jej do wedlowskiej, ale brak uczty dla podniebienia zastąpi uczta dla pozostałych zmysłów.

Kamasutra, Czekolada do malowania ciała, 44,99 zł.WŚLIŹNIJ SIĘ, KOCHANIE

Problemy z odpowiednim poziomem nawilżenia można zamienić w ekscytującą erotyczną przygodę. Na rynku dostępne są rozmaite lubrykanty z opcją "podgrzewanie atmosfery w twojej sypialni". Oczywiście, można iść po żel intymny do apteki, ale lepiej chyba sięgnąć po coś, co rozgrzeje was do czerwoności. Nowoczesne specyfiki zapewniające wilgoć wzbogacane są bowiem substancjami stymulującymi. Dzięki temu potęgują doznania, zachęcając do kolejnych prób wspólnego osiągnięcia szczytu.

1.Kamasutra, Żel dla kobiet wzmacniający doznania, cena: 66 zł; 2. Daring, PleasureGlide, cena: 34,90 zł; 3. LuLuxe Love Technologies, Original, cena: 19,90 zł; 4. LuLuxe Love Technologies, Anal, 19,90 zł.

Inne
Inne
Inne / autor Vasina NataliaShuttersto

Opisane produkty kupisz tu oraz tu. Inne interesujące specyfiki dostaniesz tutaj.

______________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Czym różni się ich orgazm od naszego orgazmu?
>>> Poznaj sekrety łóżkowe 100 par
>>> Skandal obyczajowy, czyli seks nocy letniej