Po pierwsze: dowiedz się, jak długo on już nosi ten kolczyk. To ważne, bo jest zasada, że zanim zakolczykowany mężczyzna będzie mógł uprawiać seks, to małe ranki na jego penisie muszą się zabliźnić. To może trwać nawet miesiąc, ale być może twój wybranek nie chce tyle czekać, rozpalony twoim widokiem. Ostudź go, żeby nie zrobił sobie krzywdy.

STRZEŻ SIĘ INFEKCJI JAK OGNIA!

Przyjrzyj się uważnie zakolczykowanemu penisowi, nawet jeśli wygląda na całkowicie zagojonego. Sprawdź, czy nie jest zaczerwieniony, bo rumieniec czy opuchlizna mogą wskazywać na infekcję. A w takim przypadku zapomnijcie o seksie.

Jeśli jednak nie zauważyłaś takich objawów i nadal masz ochotę na rozkosze łóżkowe z tym konkretnym mężczyzną, to musisz wiedzieć, że kolczyk w penisie może, ale nie musi być przeszkodą w udanym seksie. Niektóre kobiety twierdzą, że je bardzo stymuluje. Jeśli jednak nie należysz do tej grupy, poproś ukochanego, żeby po prostu wyjął kolczyk ze swojego organu.

A co z użyciem prezerwatywy? Najlepiej jest w takim przypadku mieć pod ręką taką, która jest zrobiona z nieco grubszszej gumy (dobre są te, które służą do seksu analnego). Kolczyk nie powinien jej uszkodzić.

___________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Pozycje seksualne dla koneserów
>>> W trzy tygodnie odzyskasz pożądanie