Mężczyźni żyją w błędnym przeświadczeniu, że kobiety, w momencie gdy poznają przedstawiciela płci przeciwnej, patrzą na jego rozporek i oceniają długość jego penisa. To absurd, bo przez materiał nie jesteśmy w stanie nic ocenić. Dobrze, skoro chcecie panowie przeswietlić nasze myśli, pomożemy wam. Zwracamy uwagę na wasze pośladki.

PO CZYM POZNAĆ, ŻE TYŁECZEK JEST SEXY?

Wiemy, jak wyglądają ładne piersi czy ładna damska pupa. A jak sprawa wygląda z tą częścią ciała u mężczyzn?

  • Męskie pośladki powinny być jędrne. Pupa powinna być wysportowana, by zwracać uwagę. Już nasze babki mawiały, że o sile męskiego temperamentu świadczy twardość pośladków! Ponętnie wyglądają zarysowane po bokach wgłębienia, które zyskać można, ćwicząc na siłowni.
  • Fajnie, gdy są gładkie. Wiele pań twierdzi, że najbardziej podobają się im gładkie męskie pupy (nierzadko wydepilowane) i najlepiej lekko opalone. Ważne jest, by skóra na pośladkach była dobrze nawilżona i elastyczna, napięta i lśniąca. Włochate i pokryte nieestetycznymi krostkami pośladki nie powodują u kobiet żywszego bicia serca.
  • Grunt to umieć się zaprezentować. Kobiety nie muszą widzieć całkiem nagiego ciała mężczyzny, by wyobraźnia zaczęła pracować na pełnych obrotach. Pupa w bokserkach, owinięta ręcznikiem, dobrze skrojonych spodniach, dopasowanych jeansach, to jest to, za czym kobiety wodzą oczami.

POKAŻ PUPĘ, A POWIEM CI, KIM JESTEŚ

Co mówi o tobie, twoich możliwościach łóżkowych i charakterze twój "tył"?

1. Twoja pupa jest mała i jędrna, a pośladki przypominają orzeszki – masz duży temperament i nie mniejszy apetyt! Jednak czasami zbyt szybko biegniesz do celu, często przy tym zapominasz o partnerce i jej zadowoleniu. Twoje umiejętności niejednokrotnie przewyższają przeciętne, to sprawia, że wiele można ci wybaczyć, ale bez przesady.2. Twoja pupa jest duża, ale jędrna, przypomina jabłko – jesteś obdarzony dość sporym temperamentem, ale często towarzyszy Ci słomiany zapał. Nie jesteś typem wyczynowca, czy casanowy, niezbyt lubisz kilkugodzinne maratony, choć seks jest dla ciebie przyjemnością.

3. Twoje pośladki są małe, nieco płaskie, ale jędrne – cicha woda, wiele potrafisz, wiele możesz, sporo chcesz. Jesteś pomysłowy, czasem figlarny. Choć nie należysz do zbyt mocno obdarzonych temperamentem, nie znaczy to, że stronisz od seksu.

4. Płaska, pozbawiona jędrności pupa – jesteś leniem albo spocząłeś na laurach i nie chce ci się ani ruszać, ani uprawiać seksu. Idzie lato, pora zadbać o siebie! Rusz się czym prędzej!____________________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Mokro, pachnąco, podniecająco
>>> Pozycje seksualne dla koneserów
>>> Penisy są jak płatki śniegu
>>> Ona lubi, gdy...


> TU znajdziesz WIĘCEJ <