Wasze życie seksualne jest naprawdę udane, ale przecież wszystko można jeszcze poprawić i udoskonalić. Ludzie mają to do siebie, że pragną nowości, nawet w sferze łóżkowej. Więc zanim staniesz się naprawdę dzika, niegrzeczna i nienasycona sprawdź, czego robić nie powinnaś:

*Złota zasada numer jeden:

Nie mów w łóżku swojemu ukochanemu, że gdyby cię naprawdę kochał, to zrobiły by dla ciebie wszystko, o co go tylko poprosisz. Jeśli nie ma on ochoty spełniać twoich najbardziej wyuzdanych fantazji, a ty szantażujesz go emocjonalnie, to waszego seksu nie można raczej zaliczyć do tych udanych. To jakaś dziwna przepychanka.

*Złota zasada numer dwa

Nie zapraszaj NIGDY do waszego łóżka trzeciej osoby, jeśli oboje dokładnie tego nie przemyśleliście. Co innego fantazjowanie, że twój ukochany pieści atrakcyjną blondynkę, a co innego zobaczenie tego na własne oczy. Taka akcja może zniszczyć cały wasz związek,

*Złota zasada numer trzy

Nie bawcie się w pikantne gry seksualne po alkoholu, zwłaszcza, gdy wypiliście go za dużo. Alkohol zwalnia hamulce, a utrata kontroli jest niebezpieczna.

* Złota zasada numer cztery

Nigdy nie zostawiaj swojego partnera skrępowanego i nigdy nie utrudniaj mu oddychania.