22-letnia gwiazdka popowej piosenki wyznała w wywiadzie dla "Playboy'a", że jej mąż, Spencer jest bogiem seksu. Rozmowa, która toczyła się w obecności ukochanego, była w zasadzie jej wyznaniem miłości dla niego.

ON ZBUDZIŁ W NIEJ LWICĘ

Heidi powiedziała: "Dopóki cię nie poznałam, nie byłam bardzo seksualna. Gdy się spotkaliśmy, wkroczyłam w całkiem nową sferę zrozumienia. Przeszłam od fantazji do miłości".

Dodała jeszcze: "Doświadczam od 20 do 30 orgazmów dziennie – wcześniej seks był dla mnie tylko eksperymentem, czymś co się po prostu zdarza".

Kluczem do dobrego związku jest według tej pary dobre dopasowanie seksualne i respektowanie potrzeb partnera. Heidi dodaje: "Żal mi tych par, które nie są tak seksualnie zaspokojone, jak my jesteśmy".

Jeśli twoje życie nie jest satysfakcjonujące erotycznie, twój związek nie ma szans na powodzenie – taki pogląd ma Heidi na znaczenie seksu w życiu małżeńskim.

Ma rację, choć ona i Spencer są po ślubie dopiero od niedawna, miejmy nadzieję, że utrzymają dobrą passę. Tylko czy przy takiej ilości orgazmów dziennie, można w ogóle funkcjonować zawodowo czy towarzysko?

_________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Kobiety wolą 50 dolarów od seksu!
>>> Pijące kobiety mają lepsze życie erotyczne
>>> Za sprośne sms-y można trafić za kratki