SPRAWNE MIĘŚNIE TO PODSTAWA

Jeśli ćwiczysz mięśnie pochwy, by mieć intensywniejsze doznania erotyczne, to zuch z ciebie. Z ćwiczeniem mięśni Kegla jest tak, jak z fitnessem - trzeba to robić codziennie. Całe szczęście możesz pracować nad swoją erotyczną formą w pracy, podczas pisania na komputerze, w toalecie, gdy oddajesz się czynnościom fizjologicznym i nawet w autobusie. A rytmiczne zaciskanie mięśni podczas stosunku to gwarancja przeżycia jeszcze wiekszej rozkoszy. Dla twojego partnera również, bo na pewno poczuje nacisk mięśni i odleci z rozkoszy.

PODUSZKI W RUCH

Seksterapeutka dr Laura Berman w książce „Prawdziwy seks dla prawdziwej kobiety” rekomenduje pozycję, która gwarantuje genialny wręcz orgazm. Wystarczy włożyć jedną poduszkę pod biodra, a drugą pod głowę. Upewnij się, czy partner podczas stosunku jest wystarczająco blisko ciebie i porusza się w górę i dół twojego ciała w taki sposób, że wasze miednice pozostają w bliskim kontakcie. Nacisk z zewnątrz plus ciągłe drażnienie łechtaczki muszą przynieść nieopisaną rozkosz!

MAM SEKS WE KRWI

Ta propozycja jest tylko dla tych z nas, które nie mają problemów z nadciśnieniem albo szumami w głowie. Gdy podczas stosunku czujesz, że jesteś już bliska finału, przesuń się tak, by twoja głowa zwisała za łóżko. Dopływ krwi do głowy spowoduje, że orgazm będzie przypominał wybuch wulkanu. Ale ostrzegamy: to sposób tylko dla zdrowych kobiet!

_____________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Seksowne panienki z wielkimi oczami
>>> Nagość kusi, ale tiul jeszcze bardziej...
>>> Jedz popcorn, a podniesiesz swoje libido