Słyszałaś kiedyś legendy o bogatym wyposażeniu południowców? Coś w tym jest. Ciepły i wilgotny klimat sprawia, że narządy panów wyglądają na dwukrotnie większe, niż są w rzeczywistości. Twoje palce też przecież puchną w czasie upałów...

Ale długość penisa nie ma tak naprawdę dużego znaczenia. To nasada prącia dostarcza kobiecie najwięcej rozkoszy, gdyż stymuluje najbardziej unerwione miejsca pochwy - kilka pierwszych centymetrów. A w kwestii szerokości nasady różnice między mężczyznami są niewielkie.

Jaki jest najlepszy moment na seks? Na przykład wcześnie rano. Nie tylko dzięki dużej ilości energii, którą dysponujecie, ale również dziękiporannym wzwodom. Noc też jest nie najgorszym moementem. Członek przeciętnego młodego mężczyzny znajduje się w stanie erekcji przez 40 proc. jego snu!

Wielu panów zamartwia się nieharmonijną budową tam na dole. Ich penisy zwisają w lewo lub w prawo lub sterczą na bok podczas wzwodu. Również rzadko kiedy jądra są tej samej wielkości i często jedno z nich (zwykle lewe) zwisa trochę niżej, niż drugie. Nie trzeba się tym zamartwiać. To nie ma żadnego wpływu na sprawność seksualną.

Jeżeli podczas wytrysku jest niewiele spermy, może to znaczyć, że facet źle się prowadzi. Nie chodzi o zdradę! Przyczynami niewielkiej ilości spermy mogą być: palenie, alkohol, infekcje, zbyt ciasna bielizna, kąpiel w gorącej wodzie i nadwaga. Albo częste ejakulacje.