Jeśli miałaś kilku partnerów seksualnych, to najprawdopodobniej wiesz, że porównują oni - chcąc nie chcą - kobiety, z którymi łączyła ich namiętność. Więc jeśli chcesz zostać zapamiętana jako wyjątkowa, musisz wiedzieć o trzech ważnych rzeczach:

*Seks to też zabawa: czasami w łóżku zdarzają się zabawne rzeczy: spadniecie z łóżka albo wydajecie jakieś zabawne odgłosy. Sztuką jest umiejętność śmiania się z tego, co robimy w łóżku i odnalezienia dystansu. Branie seksu śmiertelnie poważnie nie kończy się dobrze - nastrój pryska raz na zawsze, a partnerzy pogrążają się w niekończących pretensjach. Gdy więc przydarzy ci się coś z pozoru zupełnie niedopuszczalnego - obróć to z żart. Twój ukochany na pewno to doceni, bo mężczyźni organicznie nie znoszą "sierioznych" kochanek.

*Nie wstydź się swojego ciała: zagadka: kto go bardziej kręci? Pulchna dziewczyna, która nie wychodzi spod prysznica okręcona po szyję w ręcznik i podczas miłosnych igraszek nie zakrywa swoich wałeczków dłońmi czy piękność, która wstydzi się zdjąć z siebie bluzkę, bo twierdzi, że nieco zwisają jej piersi? Zgadłaś! Wygrała pani numer jeden! Nie ma nic gorszego, niż okazywanie kompleksów na punkcie swojego wyglądu w łóżku. Wytatuuj sobie to zdanie na czole!

* Mów dokładnie, czego chcesz: kiedy mężczyzna idzie z tobą do łóżka, jego jedynym celem jest doprowadzenie cię do skrajnej rozkoszy. Musi się zatem dowiedzieć, co cię najbardziej kręci. Dawanie erotycznych instrukcji to bardzo delikatna materia, musisz zatem wypośrodkować między subtelnością, a chęcią osiągnęcia celu. Pamiętaj też o tym, by dać swojemu partnerowi do zrozumienia, że to, co robi, bardzo ci się podoba.

___________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Co chcą faceci, byśmy robiły częściej w łóżku
>>> Gołe fakty o mężczyznach