PUTI PUTI MISIACZKU

Zdarza ci się znienacka złapać go palcami za nos lub policzek? Pomińmy już wymowę gestu, który kojarzy się bardziej z babcinym "puti puti", niż miłosnym uniesieniem. Jest jeszcze jeden powód, dla którego na jego twarzy zamiast błogości pojawia się nieprzyjemny grymas, a on sam odsuwa się od ciebie. To naturalna i instynktowna reakcja mająca chronić twarz przed urazami. Jeśli nagłe podszczypywanie zamienisz na powolny i łagodny gest, jego reakcja z pewnością będzie inna.

GDY GO GLIGLASZ TU I TAM

Być może uważasz, że pogliglanie jego nagiego ciała wniesie nieco radości i śmiechu do waszej sypialni. I jego śmiechy i piski tylko utwierdzają cię w tym przekonaniu. Nie wierz jednak w to, że jego "nie, przestań" znaczą "o tak, nie przerywaj". On naprawdę tego nie znosi, przynajmniej w chwilach, gdy wolałby oddać się fali romantyzmu i namiętności. Łaskotki momentalnie wytrącają mężczyzn z romantycznego nastroju.

TO SŁODKIE SADEŁKO...

Wiesz przecież, że on wolałby w twoich oczach wyglądać na gorącego macho niż na niedźwiadka, który właśnie wybudził się ze snu zimowego. Więc nawet, jeśli autentycznie podnieca cię jego zaokrąglony brzuszek, unikaj łapania go za fałdki i zachwalania jego sadełka. To sprawi, że poczuje się skrępowany i negatywnie odbije się na jego ego. No i trudno poddać się namiętności, myśląc cały czas o wciąganiu brzucha...

KRZEPKO, ALE BEZ PRZESADY

Specjaliści od mowy ciała zapewniają, że krzepki uścisk dłoni pozwoli ci wywrzeć na innych wrażenie osoby szczerej i godnej zaufania. Nie tyczy się to jednak romantycznych spacerówza rękę z ukochanym. Taki przedłużony i zbyt mocny uścisk dłoni to dla receptorów w jego skórze za dużo tego dobrego. Zamiast elektryzującego dotyku poczuje dyskomfort i ścierpniętą skórę. Nie trzymaj się go kurczowo, a wtedy sam, zamiast wyzwalać się z twojego uścisku chętnie chwyci cię za rękę.