OPOWIEDZ MU EROTYCZNĄ HISTORIĘ...

...z wami z roli głównej. Oczywiście opowieść musi być mocno pikantna, a szczególne miejsce powinny w niej mieć szczegóły tego, co zrobisz mu, kiedy dotrzecie do sypialni. Ten trik świetnie się sprawdza, zwłaszcza kiedy stoicie w zatłoczonym autobusie, nudzicie się na sztywnym przyjęciu czy siedzicie w kawiarni. Żeby go rozbudzić, wystarczy, że opowiesz mu szeptem erotyczny scenariusz dla was dwojga.

>>> Dzika namiętność zwiększa płodność

KUŚ GO UBRANIEM (lub jego brakiem)

Że ledwo sięgające za pupę spódniczki i półprzezroczyste bluzeczki przyciągają uwagę mężczyzn, wiadomo nie od dziś. Jeśli jednak chcesz sprawić, by twój ukochany nie mógł oderwać od ciebie oczu i myśli wybierz nieco skromniejszy strój, ale taki, który w rzeczywistości odsłania najbardziej strategiczne miejsca. Może to więc być spadający z gołego ramienia sweter albo spódnica ukazaująca podczas chodzenia twoje udo. Wszystko to sprawi, że wyobraźnia faceta ruszy pełną parą.

DAJ SIĘ POPODGLĄDAĆ

Ta metoda sprawdza się niemal zawsze. Pozwól, by niby przypadkiem twój mężczyzna zobaczył, jak wychodzisz spod prysznica albo zmieniasz bluzkę - nie od dziś wiadomo przecież, że większość facetów fantazjuje o podglądaniu rozbierającej się kobiety. Zostaw więc lekko uchylone drzwi do łazienki albo garderoby, a sukces masz gwarantowany.

POBUDŹ JEGO APETYT

Tuż przed wyjściem na kolację do rodziny powiedz, że nie włożyłaś bielizny albo jedząc soczyste owoce albo liżąc lody oczami pokaż, że wolalabyś zamienić je na coś innego. Na pewno zrozumie...

>>> Czym doprawić seks, żeby lepiej smakował

DOTYKAJ SIEBIE

Niby przez roztargnienie pogładź się po szyi albo przeczesuj palcami włosy. Możesz być pewna, że bardzo szybko zechce cię w tym wyręczyć.