Jeśli decydujecie się na seksualną jazdę bez trzymanki, nie zapominajcie o hamulcu bezpieczeństwa. Wiele z perwersyjnych zabaw niesie w sobie elementy przemocy i niestandardowych praktyk. Wcielenie ich w czyn bezwzględnie wymaga zastosowania kilku podstawowych zasad. W przeciwnych przypadku to, co w założeniu miało być przyjemnością, zamieni się w najgorszy koszmar.

UFAJ PARTNEROWI

Warto mieć zaufanie do partnera. Trudno się rozluźnić, gdy na przykład zostajesz skrępowana przez faceta, którego dobrze nie znasz.

WYZNACZCIE GRANICE

Zanim rozpoczniecie zabawę, ustalcie wasz kodeks: to, co jest dozwolone, a co nie. Nie przekraczajcie wyznaczonych sobie granic. Strach sprawi, że podniecenie rozwieje się w mgnieniu oka.

USTALCIE SYGNAŁ ALARMOWY

Wiele gier skazuje jedno z partnerów na łaskę i niełaskę drugiego. Dlatego ustalcie bardzo konkretne hasło, które będzie oznaczać "stop". Warto mieć możliwość przerwania gry w momencie, gdy przestanie ona wam odpowiadać. A jeśli nie ustalicie hasła, może się okazać, że słowa: "Błagam, przestań" partner odczyta jako element gry, a nawet zachętę...

ZABEZPIECZAJCIE SIĘ

Niektórzy twierdzą, że moment zakładania prezerwatywy trochę nadszarpuje nastrój chwili. Ale chyba nie chcesz za jedną chwilę zapomnienia zapłacić zdrowiem lub życiem? Dlatego stosujcie prezerwatywę. Dobry seks to bezpieczny seks. Nawet, jeśli ma być dziki.

NIE WYWIERAJCIE PRZYMUSU

Zabronione są wszystkie zabawy, do których jedno z was nie ma przekonania. I nie próbujcie zachęcać do nich partnera prośbami, groźbami czy szantażem. Nawet, jeśli ulegnie, konsekwencją może być głęboki uraz do danej zabawy, seksu a nawet do ukochanej osoby, która dopuściła się takiego nadużycia.

TRZECIE KOŁO U WOZU?

Trójkąty i czworokąty to jedno z najpopularniejszych marzeń erotycznych. Zanim jednak zaprosicie do waszego łóżka tą trzecią albo i tego czwartego, poważnie to przemyślcie. Co innego fantazjować o ukochanej osobie w cudzych ramionach, a co innego to zobaczyć. Taki widok potrafi na zawsze zniszczyć łączącą dwoje osób więź.PAMIĘTAJCIE O PRZEPISACH BHP

Czasem zapominacie, że niektóre igraszki to również igranie ze zdrowiem i życiem. Nigdy nie zostawiajcie partnera skrępowanego i nigdy nie utrudniajcie mu oddychania. Unikniecie nieszczęśliwego wypadku.

UWAGA NA PROMILE

Jeśli za dużo wypiliście, lepiej powstrzymajcie się od zbyt pikantnych zabaw. Alkohol zwalnia hamulce, a utraty kontroli możecie następnego dnia srogo żałować...