Ukochany właśnie kupił wasz pierwszy wibrator - dlaczego mielibyście nie spróbowac czegoś nowego? Cieszycie się nim wspólnie, cieszysz się i ty w samotności. Imitujący prawdziwą skórę, pełen "bajerów", które mogą cię doprowadzić cię na wyżyny rozkoszy. Staje się coraz bardziej nieodłączną częścią twojego życia... I w końcu przychodzi dzień, gdy mając do wyboru igraszki z partnerem i przyjacielem na baterie wybierasz... to drugie. Wibrujący dawca rozkoszy jest niezawodny, podczas, gdy seks z ukochanym nie zawsze daje gwarancję orgazmu.

>>> Oto najpopularniejsze sny erotyczne


Co robić? Przede wszystkim nie mów partnerowi o tym odkryciu. Jak ty byś się czuła, gdyby powiedział ci, że woli to robić z dmuchaną lalą niż z tobą? Następnie zastanów się, z jakich przyczyn seks z partnerem nie jest dla ciebie satysfakcjonujący. Skąd bierze się brak orgazmów? Być może coś przeszkadza ci w rozluźnieniu się podczas seksu z ukochanym. Być może twój partner nie wie, jak cię pieścić, byś osiągnęła orgazm.

Jeśli tak, powiedz mu o tym, ale bardzo delikatnie i pokaż, jak byś chciała być pieszczona. A wibrator odstaw. Wrócisz do niego za jakiś czas, ale używając go tylko wtedy, gdy jesteście we dwoje. Niech stanie się dobrym uzupełnieniem, zamiast zastępować pieszczoty partnera. Seks jest jedną z rzeczy, która najbardziej wiąże dwoje ludzi. Chyba nie chciałabyś tego stracić?

___________________________________

ZOBACZ TAKŻE:

>>> Erotyka o lekkim zabarwieniu
>>> Erotyczne gry z dużą dozą pikanterii