Znów usłyszałaś, że boli go głowa? Nie obawiaj się, to nie znaczy, że coś jest z tobą nie tak. Nie jesteś jedyna! Okazuje się, że aż 29 procent kobiet zdecydowanie przebija swoich partnerów w seksualnych pragnieniach. Czas odłożyć do lamusa przekonanie o niezaspokojonych męskich chuciach. Ty też możesz być tą gorętszą osobą w związku. I możesz zadbać o swoje potrzeby.

Seks urody doda

A warto, bo udane życie seksualne to najlepsza kuracja piękności. Zamiast skupiać się na tym, czy dobrze wyglądasz w trakcie (pamiętamy Bridget Jones odważnie kochającą się "w pełnym blasku świec"), pomyśl, jak świetnie będziesz wyglądać po. "Im bardziej udane będzie twoje życie seksualne, tym piękniej będziesz wyglądała" - mówi w "Glamour" terapeutka psychoseksualna dr Beata Cybulska. Jak twierdzi specjalistka, dzięki seksowi uwalnia się estrogen, który wygładza skórę i nadaje blask włosom.

Poczyń inwestycje

W ukojeniu jego bólu głowy na pewno pomoże seksowna bielizna. Wiemy o tym dobrze. Już nasze babcie uwodziły koronkami, a dziś 40 proc. z nas inwestuje w seksowną bieliznę. "Przywiązanie wagi do detali podnosi popęd seksualny" - mówi Julie Peasgood, seksterapeutka.

Pamiętaj, że przybrane ciało jest bardziej seksowne niż nagie, a nawet drobny detal odświeży jego pożądanie. Detal mniej lub bardziej pikantny.

Przejmij inicjatywę

Jeśli partner nie do końca zna twoje upodobania, być może nigdy ich nie pozna, jeśli mu w tym nie pomożesz. Możesz mu to powiedzieć - delikatnie. Albo po prostu pokazać...

>>> Orgazm z dopalaczem...

Ugotuj coś

Przez żołądek do seksu? Czemu nie! Smaczną potrawą podbijesz nie tylko jego serce, lecz także organ znajdujący się nieco niżej. Lekki aromatyczny posiłek pobudzi jego zmysły... nie tylko jego. Uwaga szczególnie na zielone curry. Poprawia kobiecy popęd!

Złam zasady

Rutyna może być zabójcza dla związku. Każde urozmaicenie podniesie temperaturę w sypialni. Albo poza nią! W sypialni się śpi, kochać się można też poza nią! Połowa z nas stwierdza, że najlepszym poza sypialnią miejscem erotycznych igraszek byłby samochód, jedna trzecia wybiera park. Na to drugie jeszcze trochę chłodno, ale jeżeli w aucie macie ogrzewanie...

>>> Zobacz, gdzie ludzie potrafią uprawiać seks

Również pewne globalne zwyczaje i utarte poglądy nie zawsze wychodzą naszemu seksowi na zdrowie. Tradycja - i wygoda! - nakazuje kochać się wieczorem. Naukowe badania jednak pokazały, że najsilniejszy orgazm kobieta przeżyć może po południu! A dokładnie między pierwszą a piątą. Pędem więc wracaj z pracy. A poza tym zostają jeszcze weekendy...

Fantazjuj

Uprawiać seks możesz przecież również w swojej głowie! Większość z nas to robi. Zaskoczy cię jednak, że kobiety najczęściej fantazjują o... koledze z pracy! Myśli o tym aż 82 proc. z nas.

>>> Gdy masz ochotę na seks w trójkącie