W latach 60. ubiegłego stulecia amerykańskie dziewczyny traciły cnotę na tylnych siedzeniach samochodów swoich rodziców (albo rodziców swojego chłopaka). Młodość gwiazd, które dzisiaj chcemy przedstawić, przypadła nieco później. One robiły to po raz pierwszy w o wiele lepszych warunkach. Wyjątkiem może być pewna szalona modelka... ale sprawdźcie to sami.

czytaj dalejAmerykańska ślicznotka Jaime Pressly wyznała prasie, że dziewictwo straciła między 14. a 15. rokiem życia. W jej wypadku sprawa odbyła się nader kulturalnie: stało się to w rodzinnym mieście w Północnej Karolinie. Wybór partnera także nie był przypadkowy: był to jej ukochany. Pogratulować...czytaj dalejSienna Miller... marzenie wielu milionów mężczyzn na całym globie. Ona podeszła do sprawy dziewictwa nadzwyczaj trzeźwo. Jako 16-latka umówiła się ze swoim ukochanym, że chce mieć to już za sobą. O swoim zamiarze poinformowała mamę, która stwierdziła, że w domu będzie jej córce najwygodniej i najbezpieczniej. Ciekawe podejście rodzicielskie...

czytaj dalejBritney Spears bardzo długo wpierała swoim fanom, że jest dziewicą. Nikt nie dawał temu wiary, patrząc na jej ówczesnego loverboya, Justina Timberlake'a. I jak się okazało, publika miała rację. Pierwszym mężczyzną Brit był właśnie Justin.

czytaj dalejBrooke Shields straciła dziewictwo, mając 22 lata. Pierwszym mężczyzną, który dostąpił zaszczytu obcowania z Brooke był niejaki Dean Caine, jej kolega z Princeton. Studencka miłość, studencki seks?

czytaj dalejNajciekawsze przeżycia związane z utratą dziewictwa ma z pewnością Kate Moss. Modelka pozwoliła sobie na pierwszy raz podczas wakacji na Bahama. Rodzice przyszłej gwiazdy bawili się na plaży, a ona w pobliskich krzakach... No cóż, zawsze lubiła rockandrollowy styl życia.

czytaj dalej"Pierwszego chłopaka i pierwszy seks z nim miałam w wieku 14 lat. W chwili, gdy chciałam być z nim najbliżej jak się da, złapałam za nóż i skaleczyłam go do krwi, on zrobił to samo ze mną" - te słowa wypowiedziała oczywiście Angelina Jolie. Piękna Angie ma najwyraźniej obsesję na punkcie ostrych narzędzi.