Najnowszy numer "Sukcesu" z Borysem Szycem na okładce jeszcze nie pojawił się w kioskach, a już jest hitem. Najlepszy polski aktor młodego pokolenia zgodził się na mocno rozbieraną sesję zdjęciową, do której podobno nie użyto Photoshopa.

Nas skłoniło to do refleksji na temat znanych mężczyzn, którzy coraz chętniej rozbierają się na okładkach rozmaitych magazynów. Mamy wrażenie, że panowie nie mają się czego wstydzić, a nawet jeśli na okładkach są im "dolepiane" inne, atrakcyjniejsze ciała - to nie protestują. Czy mamy do czynienia ze zmianą mentalności mężczyzn czy z jakimś manifestem artystycznym? Bo przecież obraz pięknego, męskiego ciała jest dziełem sztuki!

Ludwik Dorn, Janusz Palikot i Kazimierz Marcinkiewicz mogliby o ciałach, jakimi obdarzono ich na okładce "Wprost" jedynie pomarzyć. Mamy bogatą wyobraźnię, ale nie wydaje nam się, aby któryś z tych mniej lub bardziej zapracowanych, nieco leciwych już panów miał czas pracować na takie bicepsy na siłowni. Ale popatrzeć zawsze miło... Oni też pewnie mieli z tego niezły ubaw. Oczywiście tej okładki nie traktujemy serio - Photoshopowi mówimy wszak zdecydowane NIE!

Poniżej jednak autentyczne ciała znanych mężczyzn, którzy pokazali to i owo.

czytaj dalej


Słynny "Sukces", o którym już wcześniej wspomnieliśmy, może przejść do historii polskiej prasy. Oto muskularny młody i piekielnie zdolny aktor pokazuje wszystko, co ma najlepszego - i daje przy tym bardzo szczery wywiad. Borys Szyc nigdy specjalnie nie krył się ze swoimi emocjami i z wielu wywiadów uczynił bardzo intymne wyznania, ale tym razem przeszedł sam siebie.

czytaj dalej


Tomasz Jacyków nigdy nie krył się ze swoimi skłonnościami seksualnymi. Dopiero niedawno dowiedzieliśmy się, że ma także tendencje lekko ekshibicjonistyczne. Mimo że ma świadomość swoich niedoskonałości, chętnie daje się fotografować nago, jak chociażby na tym zdjęciu z Vivy. Brawo za odwagę! Nobody's perfect.

czytaj dalej


Piękny Wojtek - tak po tej słynnej sesji okładkowej zaczęła nazywać prasa lidera SLD Olejniczaka. Zaiste - pan Wojtek jest superprzystojny, a jego zdjęcia zachwyciły zarówno kobiety, jak i mężczyzn. Podobno przed kampanią do europarlamentu polityk doszedł do wniosku, że prawdziwe jest powiedzenie "jak cię widzą, tak cię piszą" i się... wylaszczył. Czy wyszło mu to na plus?

czytaj dalej


No, no - niezłe ciacho z tego Baracka... Szczupły, lekko umięśniony, zadbany - na tym zdjęciu wygląda nie jak polityk, a biznesmen, któremu nieobce jest wylewanie litrów potu na siłowni. To bardzo ważne zdjęcie - pokazuje bowiem, że nawet tak ekstremalnie zajęty facet musi znaleźć czas, by zadbać o swoją sylwetkę.

czytaj dalej


Legendarna okładka z "Rolling Stone", na której kompletnie nagi John Lennon obejmuje swoją ukochaną Yoko Ono jest znana wszystkim. Wiadomo, że Lennon często używał nagości jako formy wyrazu swoich poglądów. Sesja do najpoczytniejszego muzycznego magazynu tylko utwierdza nas w przekonaniu, że muzyk był geniuszem, daleko wyprzedzającym swoją epokę.

czytaj dalej


To jest big deal, jak mówią Amerykanie. Brad Pitt w samych bokserkach w magicznym, niebieskim świetle. Gwiazdor zawsze cieszył się wspaniałą sylwetką, ale całe szczęście nie dał się zaszufladkować jako kolejne seksowne ciacho. Brad dysponuje znakomitym warsztatem aktorskim, o czym możemy się przekonać, oglądając takie pozycje, jak chociażby "Przekręt".

czytaj dalej


Członkowie Red Hot Chili Peppers zawsze cenili dobrą, nieskrepowaną konwenansami zabawę. Apogeum uciechy stała się sesja w "Rolling Stone". Anthony Kiedis i spółka ukazali światu swoje piękne, ozdobione tatuażami ciała, ale zakryli swoje klejnoty. Jesteśmy przekonani, że to wynik cenzury - bo rockmeni na pewno nie mieliby nic przeciwko, by ukazać światu przyrodzenia. A co się działo podczas sesji zdjęciowej! To możemy sobie jedynie wyobrazić!

czytaj dalej


David Duchowny zdecydował się na półnagą sesję okładkową ze swoją partnerką z "Z archiwum X" na długo przed powstaniem kultowego "Californication". Serial ociekający seksem uczynił z Davida naczelnego świntucha Ameryki. Na ekranie David chętnie pokazuje swoje ciało, więc nie widzimy przeszkody, by obnażył się w jakiejś kolorowej gazecie!

czytaj dalej


David Beckham to jeden z najseksowniejszych żyjących mężczyzn. Trzeba przyznać, że ma co pokazywać: gładkie ciało, pokryte najmodniejszymi tatuażami, wspaniałe mięśnie - no i ten czteropak na brzuchu. Chętnie także eksponuje to, co jego żona Victoria uważa za tak fascynujące, a mianowicie potężnych rozmiarów przyrodzenie. Ale spokojnie - nigdy nie zobaczylismy tego ósmego cudu świata bez okrycia. Zazwyczja obleka je bielizna, którą Becks za grube pieniądze reklamuje.

czytaj dalej


Wiarołomny Tiger Woods pojawił się na okładce "Vanity Fair" goły do pasa. Zdjęcia wykonała sama Anne Leibovitz. Jakoś nie umiemy wytłumaczyć sobie jego upodobania do posiadania armii kochanek - jedyne, co go może usprawiedliwiać to seksoholizm, czyli choroba. W jego sytuacji raczej unikalibyśmy takich publikacji...

czytaj dalej


Wiele kobiet twierdzi, że nie widzi nic seksownego w Justinie Timberlaku. Owszem, śpiewa zmysłowym głosem, pięknie się rusza i potrafi uwieść najwspanialsze kobiety Hollywood. Ale okładka "Rolling Stone" mówi sama za siebie - Justin ma piękne ciało. Idealne proporcje i muskulatura utwierdzają nas w przekonaniu, że to ucieleśniony seksapil. Justin, więcej takich zdjęć!

czytaj dalej


Chłopaczkowaty Zac Efron, idol kilkunastoletnich dziewczynek, pokazał na okładce kawałek brzuszka. Owszem, brzuszek ładny - gładki, wyćwiczony opalony. Do tego błysk zębów - dzieła dentysty i błękit soczewek kontaktowych. Całość - jak cukierek. W pierwszym momencie smakuje, a w następnym ciut mdli...