Inne

WSZYSTKO W TWOICH RĘKACH

Po pierwsze: ręce. Panowie, nie zapominajcie o nich. Podczas gry wstępnej niezastąpione - ale w czasie właściwej rozgrywki także nie powinny spoczywać bezczynnie. Ciało kobiety to zbiór receptorów - wystarczą podstawowe umiejętności, by za pomocą dotyku doprowadzić kochankę do ekstazy. Używajcie zatem swoich palców - a na efekt nie będzie trzeba długo czekać!

Inne

czytaj dalej...PIERSI TO NIE ZAWORY

Każdy mężczyzna potrafi wyregulować zawory w samochodzie albo nastawić radio na odpowiednią stację za pomocą pokręteł. Niestety - wielu z nich przenosi te umiejętności do łóżka, obdarzając kobiece piersi niewyszukanymi pieszczotami. Sutki nie zawsze dobrze reagują na silne kręcenie... Poza tym panowie nader często zapominają, że nie tylko one zasługują na pieszczoty - uwagę warto poświęcić całym piersiom, jakże wrażliwym na dotyk.

Inne

czytaj dalej...CAŁUJ...

Pocałunek to domena zakochanych... a szkoda. Jego wagę należy docenić także w późniejszym etapie związku. Namiętnie złączone podczas aktu miłosnego wargi dostarczają niewyobrażalnych bodźców! Jeszcze jedna ważna uwaga: mężczyźni zapominają, jak wrażliwym miejscem jest kobieca szyja! Można ją całować, a nawet lekko podgryzać - oczywiście natężenie tej pieszczoty powinno zależeć od kobiety. Nie jesteście przecież w łóżku po to, by sprawiać sobie ból!

Inne

czytaj dalej...NIEWINNE KLAPSY

Pupa to pole do popisu! A konkretnie pośladki. Lekkie poklepywanie albo nawet całkiem mocne uderzenie potrafią dodać pieprzu waszemu seksowi! Jednak należy pamiętać, że siłę razów czy uszczypnięć powinno się jednak ustalić z partnerką.

Inne

czytaj dalej...DZIEWIĄTE WROTA

Do upodobania do seksu analnego przyznaje się podobno tylko 10 procent kobiet. To niedużo, zważywszy na fakt, iż mężczyźni są zazwyczaj jego zwolennikami. Każda próba siłowego połączenia upodobań dwojga kochanków może się w tej sytuacji zakończyć bardzo nieprzyjemnie. Jak więc najlepiej dobrać się do tego sekretnego miejsca? Powoli, spokojnie, po odpowiednim przygotowaniu. I tylko za zgodą partnerki.