Inne

Nawet nie wiesz, jak niewiele trzeba, by na nowo zachłysnąć się sobą. Wystarczy tylko nieco pomysłowości oraz dobra wola. Są rozmaite sposoby podnoszenia temperatury w sypialni. Jedni są zwolennikami coraz to nowych zabawek (o czym pisałyśmy tutaj, inni z kolei stawiają na atmosferę – w tym celu aplikują sobie…

… PIKANTNĄ NIESPODZIANKĘ

Nie musi być kosztowna, potrzebuje jedynie trochę luzu, spontaniczności i ochoty na seks. Gdy wracasz do domu skonana, a twoje myśli krążą bezustannie wokół obowiązków zawodowych, nic dziwnego, że nie masz ochoty na igraszki. Jest jednak prosta recepta na to, byś nabrała na niej nieodpartej chęci.

Postaraj się wrócić do domu jak najwcześniej, bo będziesz potrzebowała czasu, by się przyszykować na miłosne spotkanie trzeciego stopnia. Wyłącz telefon, nawet nie patrz w stronę komputera. Zorganizuj dzieciom wieczór poza domem – może babcia lub dziadek zgodzą się zabrać je do kina?

Niech cały dom skrzy się od światła świeczek. Możesz wybrać zapachowe – na miłość dobrze zrobi zapach wanilii. Weź prysznic, natrzyj się pachnidłami, możesz zrobić lekki makijaż. Nie ubieraj się – seksownymi ciuszkami wyznacz trasę od drzwi do sypialni, po której twój mężczyzna bezbłędnie trafi tam, gdzie powinien. Najlepiej będzie, jeśli ścieżka zacznie się seksownymi szpilkami, a zakończy na koronkowych figach – stopniowanie napięcia to doskonały pomysł! Gdy ukochany znajdzie cie roznegliżowana i czekającą tylko na niego, na pewno zapamiętacie ten wieczór na długo.

Najlepszym “podniecaczem” będzie tu samo czekanie, marzenie o tym, co będzie, gdy on po śladach twoich ubrań dotrze do sypialni.

Inne…SEKSOWNĄ GRĘ DLA DOROSŁYCH

To dobre dla tych kobiet, które maja pewien problem z wyrażeniem swoich łóżkowych pragnień. Gra pomoże przełamać wstyd, a dodatkowo zadziała jak najlepszy afrodyzjak.

Czego będziesz potrzebować? Dwóch nieprzejrzystych woreczków (mogą być na przykład poszewki), kartki papieru, długopisu i nożyczek. Potnij kartkę na paseczki, na których zmieszczą się hasła – nazwy części ciała oraz czynności. Domyślasz się już, o co chodzi? Połowę karteczek wykorzystujesz na wypisanie każdego skrawka ciała. Bądź precyzyjna – „noga” to zdecydowanie za mało. Zapisz i kostkę, i kolano, i udo, i piszczel… Resztę karteczek poświeć na wynotowanie czynności. Puść wodze fantazji, całowanie i głaskanie to naprawdę tylko wierzchołek góry możliwości. Umieść karteczki w dwóch woreczkach, a wieczorem niech się zacznie losowanie. Z jednego wyciągasz miejsce, a drugiego rozkaz, co masz z nim zrobić...

Inne… RANDKĘ Z „NIEZNAJOMYM”

Któż nie marzył o namiętnym seksie z przypadkowym przystojniakiem…? Oczywiście, w rzeczywistym świecie jest zbyt wiele przeciwwskazań, by zdecydować sie na cos takiego. Na szczęście można spokojnie zaaranżować spotkanie zakończone gorącym seksem z… własnym mężem czy narzeczonym.

Zaaranżuj spotkanie w knajpie. Przyjedź nieco spóźniona, ubrana zupełnie inaczej niż zwykle. Postaw na ultraseksowny wygląd – szpilki, kabaretki, krótka sukienka z ponętnym dekoltem, mocniejszy makijaż. Może zainwestujesz we fryzjera czy choćby perukę? Niech będzie zaskoczony twoim wyglądem.

Namierz go już przy wejściu, niech poczuje na sobie twój wzrok. Podejdź i zacznij flirtować, jakbyście się nie znali. Uwodź go, onieśmiel, niech poczuje się pożądany, a na pewno odwzajemni ci się tym samym. Gdy poczujesz, że jest twój, zaproś go do siebie na mocnego drinka, a potem…

Inne… WYJAZD W NIEZNANE

… ale pewnie długo nie zapomną waszych nocy. We własnym łóżku, we własnym domu, z własnymi sąsiadami za ścianą trudno się do końca rozluźnić. W końcu rano mijając panią z czwartego pietra nie chcesz czuć na sobie jej potępiającego za nocne „brewerie” wzroku, prawda? Recepta będzie więc wyciszenie sypialni, albo wypad do hotelu.

Zarezerwuj pokój w jakimś przyjemnym miejscu, Nie mów ukochanemu, co szykujesz, zostaw mu tylko informację z adresem i godzina, o której ma się pod nim stawić. Czekaj na niego gotowa, ubrana w seksowne zwiewne fatałaszki. Niech wie, że nie przyjechał odpoczywać przed telewizorem!

Inne… SUPERSZYBKI NUMEREK

Czasem trudno ulokować seks z ukochanym w napiętym grafiku. Nikt jednak nie mówi, że tylko długie i namiętne kochanie się może być satysfakcjonujące. Wychodzicie na niedzielny obiad do rodziców? Spokojnie ubierz dzieci, spakuj potrzebne rzeczy i zaczaj się na niego. Gdy będzie kończył toaletę, zakradnij się do łazienki i pozwólcie sobie na dziesięciominutowy numerek. Jego zaskoczenie będzie dla ciebie dodatkowym afrodyzjakiem, a on prawdopodobnie wieczorem zechce zakończyć tak wspaniale rozpoczęty dzień.

Inne… ZABAWĘ W LUKSUSOWĄ CALL GIRL

Rozłąka może zniszczyć więź, jednak umiejętnie podsycana tęsknota sprawia, że powroty do ukochanej osoby są bardzo piękne i namiętne. Dlatego gdy szef znów wyśle któreś z was na szkolenie do mazurskiego ośrodka, zabarykaduj się wieczorem w pokoju i wykręć numer partnera. Gdy odbierze wymrucz do słuchawki kilka sprośności. Zdradź, co masz na sobie. Opowiadaj, jak zdejmujesz kolejne sztuki odzieży. Pozwól mu włączyć się do gry. Obiecuj, co z nim zrobisz po powrocie. I nie dziw się, gdy nad ranem stanie w drzwiach, uciekłszy ze szkolenia…