Środek ma spełniać swoją funkcję dzięki działaniu znieczulającemu. Panaceum, znane jako PSD502, zawiera kombinację dwóch znieczulających leków. Wypróbowane przez ochotników średnio pięciokrotnie wydłużyło czas trwania stosunku.

WYNIKI BADAŃ SĄ JEDNOZNACZNE

Właśnie zaprezentowano wyniki badań przeprowadzonych na próbie 256 mężczyzn z Kanady i Polski, cierpiących na przedwczesny wytrysk. Lek zaaplikowany na 5 minut przed stosunkiem nie tylko pięciokrotnie opóźnił ejakulację, ale także w opinii badanych doprowadził do podwyższenia poziomu kontroli, zwiększenia satysfakcji seksualnej i zredukowania stresu.
Jak przypomina prof. Stanley Althof zajmujący się badaniem zdrowia seksualnego, wczesna ejakulacja ma istotny negatywny wpływ na emocjonalne i seksualne życie mężczyzn i ich partnerek. Według specjalisty wyniki testów PSD502 są bardzo obiecujące i wydają się być krokiem we właściwym kierunku w kwestii pomocy panom z przedwczesnym wytryskiem. Jeśli specyfik otrzyma licencję, będzie pierwszym tego typu lekiem wydawanym na receptę w USA. Szacuje się, że w Stanach z problemem przedwczesnego wytrysku boryka się co trzeci mężczyzna między 18 a 59 rokiem życia. Jest to dwukrotnie większa grupa niż ta cierpiąca na zaburzenia erekcji.

__________________

NIE PRZEGAP:

>>> Victoria's Secret uskrzydliło swoje modelki
>>> Masz ochotę wskoczyć z nią do basenu?
>>> Joanna Krupa pozuje topless! Zobacz zdjęcia!