MĘSKI "TIMING"

Naukowcy z uniwersytetu w Utrechcie postanowili rozstrzygnąć, komu należy się palma pierwszeństwa i sprawdzić męski „timing”. Z zegarkiem w dłoni Holendrzy zmierzyli czas seksualnych wyczynów blisko 500 mężczyzn pięciu różnych narodowości.

Okazało się, że w zależności od kraju pochodzenia wyniki znacząco się różniły… Z przebadanych narodowości góra okazali się być Brytyjczycy. Byli oni w stanie oddawać się seksualnym igraszkom przez 10 minut, zanim osiągnęli orgazm. Drugich w kolejności Amerykanów od zwycięzców rankingu dzieli aż 2-minutowa przepaść – osiągnęli oni wynik 8 minut. Na trzeci miejscu znaleźli się Holendrzy ze znów niższym wynikiem 6,5 minuty. Czwarci w kolejności byli Hiszpanie – oni do mety docierali po 4,9 minuty stosunku. Najgorzej w zestawieniu wypadli Turcy – ich partnerki mogły liczyć zaledwie na trwający 4,4 minuty stosunek.

>>> Najlepszy stosunek trwa 13 minut

DO WYBORU DO KOLORU, CZYLI OD 4 SEKUND DO PRAWIE GODZINY

To oczywiście uśrednione wyniki – „widełki” czasowe były bowiem ogromne. Jeden z badanych mężczyzn o niezidentyfikowanej narodowości wytrwał zaledwie 6 sekund. Z kolei rekordzista wśród uczestników badania popełnił wyczerpującą sesję trwającą aż 52 minuty... Co jest tajemnicą takiej wytrzymałości? „Nie zauważyliśmy żadnej różnicy w długości stosunku pomiędzy osobami stosującymi i nie stosującymi prezerwatyw. Ale mężczyźni, którzy pili przed seksem alkohol, mieli tendencję do większej wytrwałości” – zdradza rzecznik badania tabloidowi „The Sun”.

Badanie opublikowane w "Journal of Sexual Medicine" miało przybliżyć zagadnienie przedwczesnego wytrysku. Zaburzenie, które polega na niemożliwości wytrzymania bez ejakulacji dłużej niż minutę, jest powszechniejsze niż się wydaje. Boryka się z nim aż 40 procent Brytyjczyków, czyli zwycięzców wspomnianego rankingu… A oto, jak sami Brytyjczycy widzą swoje 10-minutowe dokonania, czyli...

...TAJEMNICA BRYTYJSKIEGO SUKCESU KROK PO KROKU

1 minuta: Znaleźć płytę Chrisa de Burgha i wcisnąć "play"

2 i 3 minuta: Zdjąć wszystkie ubrania poza skarpetkami

4 minuta: całowanie

5-7 minuta: zdejmowanie stanika. Ostatecznie kobieta zdejmuje go sama

8 minuta: przetrząsanie łazienki w poszukiwaniu kondomów.

9 minuta: ruszamy do boju!

10 minuta: nie tak szybko, zwolnij! Ochhh…

__________________________________________

NIE PRZEGAP:

>>> Nie gryź i nie świntusz, czyli łóżkowe ABC
>>> Jacy mężczyźni zdobywają kobiety?
>>> Oto piękne gwiazdy bez cienia makijażu

>>> Wszystkie kochanki w jednym łóżku