Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

Tak się nosi twarz! Modny makijaż na karnawał 2016 krok po kroku

26 stycznia 2016, 08:45
- Makijaż karnawałowy to zdecydowanie okazja do eksperymentowania. Każda z nas może w tym czasie puścić wodze fantazji. Moja propozycja na karnawał 2016 to mocna, brokatowa powieka i zmysłowe usta podkreślone różową pomadką – mówi Zuzia Poprzeczko.
- Makijaż karnawałowy to zdecydowanie okazja do eksperymentowania. Każda z nas może w tym czasie puścić wodze fantazji. Moja propozycja na karnawał 2016 to mocna, brokatowa powieka i zmysłowe usta podkreślone różową pomadką – mówi Zuzia Poprzeczko. / Media
Jeśli oglądając propozycje odważnych makijaży w ciągu roku, myślałaś „nie, to nie dla mnie, nie będę w tym wyglądała dobrze, to zbyt ostry look…” – czas to zmienić! Karnawał to czas, w którym nie obowiązują żadne granice! Zasada jest tylko jedna – bądź wyraźna, wyróżnij się, zaskakuj swoim lookiem – zarówno strojem jak i makijażem. Taki właśnie jest makijaż proponowany przez Zuzię Poprzeczko – Mistrzynię Makijażu Sephora University 2015. Poznaj go i wypróbuj na sobie!
Reklama
Reklama
Tematy:
uroda kobiety uroda sephora makijaż na karnawał makijąż
Reklama

Komentarze

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów .
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama