Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

6 rzeczy, które potrzebują Twoje nogi, żeby zachwycać wiosną

11 maja 2015, 08:33
Takie działanie mają rajstopy lecznicze przeciwżylakowe, stosowane profilaktycznie przy tendencjach do występowania żylaków lub gdy są one już widoczne. Zaletą tych rajstop jest ich uciskowe działanie usprawniające mikrokrążenie krwi w nogach i wspomagające pracę mięśni łydek. A ponieważ uciskają, kiedy mamy je na sobie, w naturalny sposób kształtują też nasze nogi. – Te rajstopy są profilaktyką dla kobiet, które po całym dniu mają przykre dolegliwości w postaci opuchnięcia, pieczenia i ciężkości nóg. Szybko przynoszą ulgę i zapobiegają rozwojowi choroby – mówi Tomasz Nasierowski, ekspert marki Veera.
Takie działanie mają rajstopy lecznicze przeciwżylakowe, stosowane profilaktycznie przy tendencjach do występowania żylaków lub gdy są one już widoczne. Zaletą tych rajstop jest ich uciskowe działanie usprawniające mikrokrążenie krwi w nogach i wspomagające pracę mięśni łydek. A ponieważ uciskają, kiedy mamy je na sobie, w naturalny sposób kształtują też nasze nogi. – Te rajstopy są profilaktyką dla kobiet, które po całym dniu mają przykre dolegliwości w postaci opuchnięcia, pieczenia i ciężkości nóg. Szybko przynoszą ulgę i zapobiegają rozwojowi choroby – mówi Tomasz Nasierowski, ekspert marki Veera. / Shutterstock
Nareszcie jest! Wiosna. A z nią więcej słońca, spacerów i towarzyskich spotkań na łonie natury. I więcej odsłoniętego ciała. Wiosna zachęca i kusi do zakładania mini spódniczek i zwiewnych sukienek odsłaniających nogi. Najpiękniejsze nogi są nie byle jakie, bo zadbane i zdrowe. Jeśli po zimie czujesz, że nie spełniają tych wymogów, poznaj kilka sprawdzonych sposobów na to, jak sprawić, aby twoje nogi szybko odzyskały piękny wygląd i formę. Zaczynamy!
Reklama
Reklama
Tematy:
pielęgnacja nóg nogi uroda uroda kobiety

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama

    Zobacz więcej

    Reklama