Dziennik Gazeta Prawana logo

7 badań, które warto robić raz w roku, żeby ubiec poważne choroby

7 maja 2015, 08:26
Nie są inwazyjne. Nie powodują dyskomfortu, ani bólu. Nie zabierają dużo czasu. Oto lista kliku badań, na które warto wybrać się raz do roku, aby z czystym sumieniem móc powiedzieć "dbam o swoje zdrowie" i "nie daję chorobie czasu na to, żeby mnie ubiegła".
1/8Większość chorób wykrytych odpowiednio wcześnie pozwala na ich niemal całkowite wyleczenie. Dlatego warto regularnie się badać!
7738151-kobieta-u-lekarza.jpg
Shutterstock
2/8Badanie USG
7738181-badanie-usg.jpg
Shutterstock
3/8USG piersi rak piersi badanie
4038264-usg-piersi-rak-piersi-badanie.jpg
Shutterstock
4/8Kobiece miejsca intymne
7738211-kobiece-miejsca-intymne.jpg
Shutterstock
5/8Badanie ginekologiczne
6728459-badanie-ginekologiczne.jpg
Shutterstock
6/8Pobieranie krwi
7738241-pobieranie-krwi.jpg
Shutterstock
7/8doktor badanie moczu
1858390-doktor-badanie-moczu.jpg
Shutterstock
8/8cholesterol
3650162-cholesterol.jpg
Shutterstock
Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło dziennik.pl
Zapisz się na newsletter
Najważniejsze wydarzenia polityczne i społeczne, istotne wiadomości kulturalne, najlepsza rozrywka, pomocne porady i najświeższa prognoza pogody. To wszystko i wiele więcej znajdziesz w newsletterze Dziennik.pl. Trzymamy rękę na pulsie Polski i świata. Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj