Reklama
Reklama
Warszawa
Reklama

7 zasad, którymi powinna kierować się rodzina, by żyć zdrowo

26 maja 2015, 08:16
Naśladują nas także w kwestii jedzenia i aktywności fizycznej. Jeśli wolny czas spędzamy z paczką czipsów przed telewizorem, nie oczekujmy, że dzieci chętnie oderwą się od komputera i pójdą na boisko.
Naśladują nas także w kwestii jedzenia i aktywności fizycznej. Jeśli wolny czas spędzamy z paczką czipsów przed telewizorem, nie oczekujmy, że dzieci chętnie oderwą się od komputera i pójdą na boisko. / ShutterStock
Troszczymy się o zdrowie członków naszej rodziny. Chcemy, by unikali infekcji i mieli energię do codziennych aktywności. Okazuje się, że klucz do sukcesu leży na kuchennym stole. Psychodietetyczka Monika Ciszek-Skwierczyńska, koordynator leczenia zaburzeń odżywiania w Centrum La Fuente w Szczyrku przedstawia zasady dla rodziny, która chce żyć i jeść zdrowo.
Reklama
Reklama
Tematy:
zdrowie zdrowe odżywanie dieta zdrowie kobiety rodzina zdrowa żywność

Powiązane

Reklama

Komentarze(1)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
  • czepiajew
    2015-05-26 08:52:39
    jest tylko jedna zasada - nie podpadać pani domu i bezwzględnie stosować się do jej zaleceń ! inaczej urządzona przez nią podjazdowa wojna doprowadzi do wielu groźnych zjawisk, stresu i chorób !
    0
Reklama

Zobacz więcej

Reklama